Technopolis Business Breakfast – Müük digiajastul

Millised on müügipersonali ja -juhtide ülesanded, kui pea kõik automatiseeritakse? Milliseid meeskondi, töövahendeid ja oskusi on müügiks vaja, et tagada ettevõttele ka edaspidi äriedu?

Olete oodatud ühinema meiega Technopolis Busines Breakfastil, et kuulata Salamander Sales & Strategy Ltd müügispetsialisti Samuli Suvela inspireerivat ettekannet kliendikogemusest, müügist ja selle juhtimisest.

Samuli Suvela

Vanemkonsultandil ja äriinglil Samuli Suvelal on 20-aastane kogemus müügiprotsesside nõustamisel ning müügijuhtide ja -spetsialistide müügikoolitusel. Ta on teinud koostööd nii idufirmade kui ka börsil noteeritud ettevõtetega. Ta on juhtinud projekte 28 riigis ja esinenud viies keeles rohkem kui 20 000 kuulajale. Tal on ette näidata hulk arvestatavaid saavutusi edukate arendusprojektide näol, mis on tuntud oma praktilise lähenemise poolest.

Programm
9.00 Registreerumine ja hommikukohv
9.30 Avasõnad
9.35 Müük digiajastul – kuidas olla edukas? Samuli Suvela, Salamander Sales & Strategy
10.45 Networking
11.00 Ürituse lõpp ja võimalus osaleda linnaku tuuril

Koht: Lõõtsa 6, A või D sissepääs, 2. korrus, Zappi seminariruum.

Seminari töökeeleks on inglise keel.

Focus on Success: Digitalizing Sales – Do’s and Don’ts

What is the future secret of success for sales people and managers when almost everything can be automated? What kind of sales teams, tools and skills are needed in order to ensure your company’s growth?

Stay one step ahead of the competition and join us at Technopolis Business Breakfast to hear an inspiring keynote about survival, customer experience, selling and sales leadership.

Speaker and Catalyst Mr. Samuli “Sam” Suvela

Senior Advisor and Business Angel with 20 years experience in sales process consulting and sales training for managers and professionals. Sam has worked with both start-ups and listed companies, leading development projects in 28 countries, including over 20 000 participants. He has a solid track record of success with a signature hands-on touch.

Program
9.00 Networking breakfast
9.30 Opening of the event
9.35 Focus on Success: Digitalizing Sales – Do’s and Don’ts – Samuli Suvela, S A L A M A N D E R Sales & Strategy
10.45 Networking
11.00 End of event and possibility to attend campus tour

The event will be held in English.

Vaata lisaks

Kõik sündmused