Technopolis Business Breakfast – Muudatuste juhtimine organisatsioonis

* Mil määral Sinu organisatsioonil õnnestub soovitu ellu viia?
* Kui kiiresti tulevad töötajad uute ideede ja muudatustega kaasa?
* Kas plaanid viiakse ellu ettenähtud eelarves ja ajaraamis?

Hiljutine uuring 160+ Eesti juhiga tõi välja tõsiasja, et juhtide hinnangul õnnestub vaid üks projekt neljast (Change Partners 2022).

Tule ja mõtle kaasa, kuidas suurendada muudatuste ja projektide elluviimise edu. Töötoas vaatame lähemalt maailmas laialdaselt rakendatud muudatuste juhtimise mudelit ADKAR, mis keskendub muudatuse inimfaktorile ja on akronüüm viiest olulisest etapist, mille läbimine määrab edu: teadlikkus, tahe, teadmised, võimekus ja kinnistamine.

Läbi töötoa ja sellele järgneva paneeldiskussiooni otsime koos vastuseid küsimustele:

Kuidas saavutada paljude inimeste kaasatulek muudatustega?
Mida teha olukorras, kus töötajad on muudatustest küllastunud?
Kuidas viia läbi muudatust nii, et organisatsiooni põhiprotsessid ja klienditöö on minimaalselt häiritud?
Kuidas hoida muudatusteks vajalikku energiat ja hinnata edasiliikumist?

Ajakava:

8.30 – 9.00 Kogunemine, hommikukohv

9.00 – 10.00 Juhtimiskonsultandid Ekke Sööt ja Liis Paemurru “Mis on muudatuste juhtimine ja kuidas see aitab organisatsiooni eesmärkide elluviimisele kaasa?”

10.00 – 10:45 Muudatuse juhtimise kogemusest paneeldiskussioonis: Anett Vahtrik (Veriff, Area Lead in Verification), Olar Vallimaa (Jeld-Wen, R&D High Performance Group & Design Sr Manager, Europe), Katy Pärn (Eesti Raudtee, kvaliteedijuht), Kaisa Kaljuma (Swedbank, IT Team Manager)

10:45-11:30 Networking

Kõnelejatest:

Change Partners on Eesti turul 25 aastat tegutsenud koolitus- ja konsultatsiooni ettevõte, kelle DNA osaks on teadmine, et edukad muutused algavad inimestest. Nad on partneriks Baltikumis ja Soomes maailma juhtivale muudatuste eksperdile Prosci (USA). Täna teostavad nad unikaalseid ja meeskonda arendavaid koostööprojekte paljude organisatsioonidega, tuues klientideni parima teadmise sellest, mis on aidanud tuhandetel organisatsioonidel plaanitu ellu viia.

Vaata lisaks

Kõik sündmused