Technopolis Business Breakfast: Juhtimine 5.0 – isejuhtivad meeskonnad.

Tulemuslikkus võiks olla kõrgem? Koosolekud on igavad ja ebaefektiivsed? Inimesed võiksid võtta rohkem vastutust? Koostöö ja kommunikatsiooniga ei ole asjad kõige paremini?

Tule 1. novembri Technopolis Business Breakfastile, kus räägime, kuidas isejuhtivate meeskondade abil kõiki nimetatud väljakutseid lahendada ja oma meeskond või organisatsioon päriselt järgmisele tasemele viia. Seda kõike veel selliselt, et lõpptulemuseks on kõrgem töötaja- ning kliendirahulolu ning madalamad kulud.

Seminari viib läbi Eero Sikka. Lisaks Eerole osalevad paneelis Eesti parimad praktikud: Sven Kotkas, Kinema CEO, Lilian Kuuslap, Estanc Head of People and Culture.

Eero on elluviimise 𝘤𝘰𝘢𝘤𝘩, kes aitab ehitada isejuhtivaid (juhtideta) organisatsioone. Ta juhtis Telias ärikliendi äri ning on 𝘤𝘰𝘢𝘤𝘩’ina seejärel toetanud suuremaid organisatsioone nende tulemuslikkuse kasvatamisel viimased 10 aastat. Tal on kogemusi suure hulga erinevate organisatsioonidega 10 erinevas riigis Euroopas ja Aasias. On olnud oma ettevõttega Äripäeva TOPi võitja. Juhtide 𝘤𝘰𝘢𝘤𝘩’ina on end arendanud Londonis, Academy of Executive Coaching.

Vaata lähemalt sikka.ee

Vaata lisaks

Kõik sündmused