ONLINE INFOTUND: Fontese II tagurpidi mentorlusprogramm 2022

Fontese II tagurpidi mentorlusprogramm – uue ajastu coachiva juhtimise koolitus ja Eesti esimene organisatsioonidevaheline tagurpidi mentorluse programm.

Unikaalne programm, mille kaudu teha arenguhüpe, olles spetsialist/juhi ambitsiooniga talent või värsket vaadet kujundav kogenud juht. Programmi eesmärk on läbi kahesuunalise mentorluskoostöö arendada enda oskuseid ning teadmisi uue ajastu juhtimisest ja juhtimisotsuste tegemisest, talenditeekonnast, digitehnoloogiatest, turundusest, sotsiaalmeedias teostatavast (enese)brändingust – teemadest, mille peale oled mõelnud ja millega tegelemist võib-olla edasi lükanud või mille kohta oled arvanud, et saad ka ilma hakkama. Nüüd on nende teemadega tegelemiseks õige aeg ja tagurpidi mentorlusprogramm pakub sulle selleks ka turvalise toetatud keskkonna.

Mentor:
Spetsialist/junior juht või juhi ambitsiooniga talent, kellel on soov õppida ja praktiseerida juhendamisoskuseid ning arutada organisatsiooni ja inimeste juhtimise põhimõtteid koostöös kogenud juhist menteega. Sind aitab valmisolek õppida ja täiendada oma teadmisi lähtuvalt mentee vajadustest, näiteks digi- ja erinevate tehnoloogia valdkondade ning kaasaegsete juhtimistehnikatega seonduvalt. Kui oled valmis andma oma vaadet erinevatele juhtimisküsimustele ja soovid aru saada juhi vastusest ning nii ennast juhi rolliks ette valmistada, on see programm just sinu jaoks.
Soovituslik vanus: kuni 30 eluaastat.
Valik abistavaid oskusi: digioskused, teenuse disain, digiturundus, kaugjuhtimise tööriistad, agiilse projekti-/protsessijuhtimise oskused ja tööriistad, teadmised sotsiaalmeediast ja persoonibrändingust, talendijuhtimisest jpm.

Mentee:
Kogenud juht, kellel on soov arendada enda digipädevust/innovatiivset lähenemist, Talent Advisory oskusi, saada noore talendi vaadet juhtimisele ning töötajakogemusele ning nii ennast värskendada ja ette valmistada sujuvaks tegutsemiseks muutunud oludes.
Soovituslik vanus: 40+.
Sul võiks olla valmisolek enda juhikäekirja re-disainiks, oma arengusoovide kaardistamiseks digi-/tehnoloogiavaldkonnas või uute innovatiivsete lähenemiste omandamiseks mõnes muus valdkonnas. Kui oled valmis rääkima juhtimisteemadest oma noorele mentorile, küsima tema arvamust ja kuulama tema värskest vaatest tulenevaid küsimusi ja nõuandeid ning samas avama talle oma valdkonna ja vastutusala juhtimise tagamaid, on see programm just sinu jaoks.
Fontes sobitab teid mentorpaarina kokku ning hoiab koostööperioodil „kätt pulsil“, avab töötubades Talent Advisory, coachiva juhtimise, coachiva ning juhendava mentorluse ning muutunud juhtimise teemad mentoritele ja menteedele. Töötubadesse kutsutakse esinema inspireerivaid külalisi antud valdkondade ekspertidena.

Zoomi link https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZcqdeuhqDMsGdKszicvuH4aC3vRdOl0uP-w?fbclid=IwAR1mxupzRdm5LUgW4sx9ZnyKzW9B4S4Jup1dwTsaAT5en_2unrV5lTayP4s
Meeting ID 837 2296 8636

Registreeru
Mentor: https://talendipank.fontes.ee/ad/12454
Mentee: https://talendipank.fontes.ee/ad/12455