Kuidas tööandja kuvand toetab värbamist ja töötajate hoidmist?

Täname kõiki registreerunuid, kohad sündmusele on täis.
—————————

Tule meie järjekorras teisele inspiratsiooni pärastlõunale, kus saavad kokku inimeste värbamise ja hoidmisega tegelevad juhid ning oma ala spetsialistid. Jagame kogemusi värbamise ja talentide arendamise teemal ja võtame eeskuju parimatest praktikatest.

Võtame sel korral uhiuues, avalikkusele veel avamata Öpiku konverentsikeskuses fookusesse ettevõtte maine ja tööandja brändinguga seonduva.

– Teema avab Keiu Kiisler tööandja turundus- ja värbamisagentuurist Brandem. Räägime tööandja mainega seotud müütidest ja mõjuteguritest, selgitame ohukohti ja takistusi. Uurime, millised kasud kaasnevad teadliku tööandja maine juhtimisega ning seda kõike tuginedes uuringute tulemustele.
– Hiljutise majandusuuringu põhjal Eesti kõrgeima lisandväärtusega töötajate poolest tuntud Ülemiste City arengutest räägib Mainor Ülemiste kliendikogemuse osakonna juht Teet Raudsep. Teemad keerlevad ettevõtte kuvandi ja töökeskkonna ümber aga heidame valgust ka “muna või kana” olukorrale – kes on enne, kas õnnelik töötaja või hea tööandja?

Meil jääb aega ka suupistete laua ääres tuttavamaks saada.

NB! Inspiratsiooni pärastlõuna on osalejatele tasuta kuid kohtade arv on piiratud.

Vaata lisaks

Kõik sündmused