Kõrgkoolilt ettevõttele: Investeerimine

7. juunil toimub juba 11. üritus sarjast Kõrgkoolilt ettevõttele. Sel korral fookuses investeerimine, seda nii ettevõtte kui erainvestori vaatenurgast.
Millest lähtuda investeerimisel ning kuidas eristada tänases infokülluses kasulikke uudiseid halbadest uudistest? Kuidas mõjuinvestorite sõnavõtud mõjutavad aktsiahinda ning mida silmas pidada, et teha enda jaoks parim otsus? Nendele ja teistele olulistele investeerimisvaldkonna küsimustele saate vastuse 7. juuni hommikul.

Osalemine on tasuta. Et kohtade arv on piiratud, siis palume registreerida.

Sõna saavad:
Tõnn Talpsepp, PhD – investor, Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor vanemteadur ja TalTechi professor
Aare Paloots – Mainor Grupi finantsjuht
Jekaterina Tint – rahatarkuse ja investeerimise treener, investor, Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor külalisõppejõud, sertifitseeritud kestliku rahanduse analüütik ning taskuhäälingu “Hommikused rahajutud” autor
Margus Vetka – Largo AS tegevjuht, Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor finantslahenduste juhtimise magistrant

Aeg: 7.juuni 2022 kell 10.00 -11.30
Koht: Öpiku konverentsikeskus, Supernoova ruum
Registreerimine: https://bit.ly/3NpsuPI

Ajakava

10.00 Hommikukohv ja suupisted
10.15 Margus Vetka, EEK Mainori finantslahenduste juhtimise magistrant, Largo AS tegevjuht
Kuidas mõjutavad mõjuinvestorite sõnavõtud aktsiahinda? Millist infot tasub arvesse võtta investeerimisotsuste tegemisel? Mida peaksid teadma, et mitte petta saada?
10.35 Arutelu
10.45 Täidame kohvitassid
10.50 Paneelarutelu
Mida täna investeerimisel silmas pidada – kas õige aeg investeeringute alustamiseks on möödas? Kuidas oma investeeringuid paremini kaitsta? Mida prognoosivad meie kogenud investorid lähitulevikuks?

„Kõrgkoolilt ettevõttele“ on Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor üritustesari, kus kõrgkool kaasab tunnustatud õppejõude ja eksperte ja tutvustab parimaid, praktilise väärtusega lõputöid Ülemiste City kogukonnale.

Vaata lisaks

Kõik sündmused