Afterwork Open Mic

Meile meeldib pahatihti katsetada uute asukohtadega ning näha, kus huumorit argipäevas napib ning meid lavale oodatakse.
Seekord katsetame Ülemiste Cityga asukohas AFTRWRK Bar. Tunneme, et üks muhe nali tööpäeva lõppu kuluks ikka ära.
Tule kohale, haara üks käsitöö õlu näppu ning naudi nalju ja kui Teile meeldib, siis hea meelega jätkame Teie lõbustamist igakuiselt ;)

Open Mic on show, kus nii uued kui ka kogenenumad koomikud saavad proovida oma uut materjali mõnusas ja pingevabas keskkonnas. See annab uutele tulijatele võimaluse ennast laval proovile panna ning tutvuda rohkem stand up žanriga.

NB! Alates 25. oktoobrist kehtivad uued piirangud.
Vastavalt valitsuse poolt määratud uutele regulatsioonidele saab open micile vaid kehtiva koroonapassiga ning mitte ükski negatiivne test enam kahjuks ei pälvi.

EL digitaalse COVID tõendi saab ise luua patsiendiportaalis aadressil digilugu.ee. NB! Salvesta kindlasti tõend endal telefoni või prindi välja, et kohapeal ei peaks otsima!
Anname endast parima, et enda üritusi võimalikult turvaliselt läbi viia ning täname mõistva suhtumise eest! 🙂

*************************

Antud üritus on enamjaolt eestikeelne.
Sissepääs on tasuta aga kuna karantiin mõjus ka meile on meil siiski ringlemas ämber, kuhu saate poetada sularaha, et aidata meil tegutseda ning üritusi jätkata – hindame väga Teie panust ning toetust!

Kui tahaksid esineda meie Open Mic üritusel, siis kirjuta meile openmic@comedyestonia.com

*************************

Vaata lisaks

Kõik sündmused