Palju enamat kui vaid ruutmeetrid!
Lõõtsa tn 1a
239.10 m2 3945.32 € (+km) 16.50 € /m2 2 korrus
  Suurus 239.10 m2
  Hind 3945.32 € (+km)16.50 € /m2
  Tüüp kontor
  Korrus 2
  Aadress Lõõtsa tn 1a

  Üürile anda büroopind uues Viktor Palmi hoones Lõõtsa tn 1a aadressil Ülemiste City linnakus.

  RUUMIPLANEERING:
  Kontor asub hoone teisel korrusel. Akendest avaneb suurpärane vaade rajatavale Railbaltica terminalile ja Tallinnale, aknad avanevad põhja ja lääne suunas. Kontoripinnal on olemas kabinett, kaks koosolekuruumi, avatud büroo-ala, tualetid, köök ja panipaik. Ühiskasutatav duširuum asub koridoris samal korrusel.

  Üürihind sisaldab:
  – köögimööbel koos tehnikaga (nõudepesumasin, külmik, mikrolaineahi);
  – vaipkate põrandal;
  – moodulvaheseinad;
  – büroo osa laes akustilised plaadid;
  – kahe töökoha kohta üks elektriline POL-post (ühe töökoha kohta on 4 elektripistikut ja 1 nõrkvoolu pistik);
  – LED – valgustus (töökoha valgustid on varustatud kohalolekuanduriga ning reageerivad välisruumi valgustustasemele);
  – valvesignalisatsiooni ja läbipääsusüsteemi

  PALMI MAJA:
  Suur-Sõjamäe ja Lõõtsa tänava nurgal asuv Eesti Teaduste Akadeemia akadeemiku ja keemiku Viktor Palmi nimeline Lõõtsa 1A büroohoone on oluliseks maamärgiks kõigile kesklinna poolt Ülemiste City linnakusse sisenejatele.

  Hoone arhitektuurilahenduse on teinud KOKO arhitektid. Väljapaistva fassaadiga 12-korruselisele büroohoonele annavad aktsenti perimeetris spiraalselt ülespoole astuvad suured klaaspinnad. Maja südame moodustab kõrge esimene korrus, kus asuvad fuajee, vastuvõtulaud, aasiapärane lõunarestoran ja väike kaasaegse tehnikaga varustatud koosolekuruum. Hoone lõunaküljel on urbanistlik linnaväljak koos purskkaevu ning istumisaladega, kus toimuvad erinevad Ülemiste City kogukonna üritused. Palmi maja teenindab kõrvalasuv 520-kohaline uus parkimismaja, kuhu pääseb otse büroohoonest läbi ühendusgalerii.

  Hoonesse on sissepääs tagatud kaardisüsteemiga 24/7.

  Hoonele on väljastatud kaalutud energiatõhususklass „B“. Hoone elektrivarustus toimib sertifitseeritud rohelise energia baasil. Hoonele on väljastatud LEED Gold sertifikaat, mis näitab seda, et hoone ehitamisel on lähtutud vastutustundlikkusest ja tulevikuressursse hoidvate lahenduste kasutamisest.

  LINNAKU TOITLUSTUS JA TEENUSED
  Ülemiste Citys on 10 erinevat lõunarestorani, mis pakuvad mitmekesiseid maitseelamusi kogu maailmast. Lisaks 2 R-Kioskit ja suuremateks ostudeks Selver abc, kus on rikkalik sooja toidu ja salati lett. Linnakus on ka spordiklubi, suurel hulgal rattaparklaid ja laialt ilu- ja vaba aja teenuseid ning kaunid pargid, kus lõõgastuda või lõunat süüa. Lühikese jalutuskäigu kaugusele jääv Ülemiste keskus pakub veel lisaks laia valikut restorane, poode ja teenuseid.

  ASUKOHT:
  Ülemiste City asub transpordivõimaluste tuiksoonel, mille ühel küljel on Tallinna lennujaam, teisel aga tulevane Rail Baltica terminal ja uus bussijaam. Sadam jääb linnakust vaid kümne minuti autosõidu kaugusele ja Peterburi teele ning Tartu maanteele saad keerata otse kvartalist väljudes.
  Siia saab igast linnajaost mugavalt bussiga ja ka rongiga, säästes nii linnaruumi ja loodust. Hetkel on trammiliin peatatud, kuid avatakse taas 2026 aastal.
  https://www.ulemistecity.ee/kuidas-tulla/

  MUGAV PARKIMINE:
  Ülemiste City autoparklad mahutavad kokku üle 3 300 sõiduauto ja parkimiskoht ei jää kontorihoonest kaugemale kui 150m. Üüripinna parkimine on lahendatud parkimismajades ja soovitav tasuliste parkimiskohtade arv lisatakse üürihinnale. Lisaks parkimismajadele, kus külalisel on 1h tasuta parkimist on linnakus ka suured väliparklad, kus külalistele on parkimine parkimiskellaga 2h tasuta.

  TUGITEENUSED:
  Uue asukohaga, kaasneb tavaliselt palju sekeldusi, kes koristab kontorit, kes aitab sisekujundusega, kes lööb naela seina või kus saab käia poes, juuksuris või spordiklubis. Ülemiste linnakus oleme need probleemid lahendanud sinu eest.
  Ülemiste City hoonetes on olemas: konverentsi ja koosolekuruumid koos toitlustusega; vastuvõtulaua assistendid, kes tervitavad külalisi ja aitavad murede korral; koristus-, ja hooldusteenus koos meistrimehega; LED ekraanid, selleks et saaksid oma ettevõtte teha nähtavaks ja kaasata uusi kliente; riietus-, ja dušši ruumid sportlikuks eluviisi toetamiseks; hulgaliselt turvalisi rattaparklaid, samuti ka sisekujundaja, et kontori ülesehitus toetaks tööstiili. Kõike seda ikka selleks, et saaksid tegeleda oma tähtsate tööülesannetega ja kontor oleks täpselt sellise ülesehitusega nagu sinu ettevõttel vaja.

  VISIOONIGA LINN:
  Ülemiste City on rahvusvaheline ja mitmekesine keskkond, mille keskmes on talentidele loodud teadmispõhise töö-, arengu- ja elukeskkonna arendamine, mis toetab iga kogukonna liikme konkurentsivõimet maailmas, meelitab lahkunud talendid tagasi koju ning inspireerib uute ärimudelite teket. Ülemiste City on ühtselt hingav tervik, mis pakub inspireerivat keskkonda meie helgetele peadele ja loob samas viljaka kasvulava tuleviku tegijatele ja innovaatoritele.
  Ülemiste City näol on ajaloolisele tööstuspiirkonnale antud uus elu ja hingamine. Siin paiknevad kõrvuti 19. sajandi tööstusarhitektuur ja modernne linnaruum, mis on kasvatanud Ülemiste City Baltimaade suurimaks ja kõige kiiremini kasvavaks ärilinnakuks.

  ARENDAJA:
  Mainor Ülemiste, Eesti suurim ärikinnisvara arendaja, on pika ajalooga Mainor Grupi tütarettevõte. Mainor Ülemiste põhitegevus on Baltimaade suurima ärilinnaku, rahvusvahelise haardega atraktiivse ja teadmispõhise Ülemiste City arendamine. Linnaku 30-l hektaril on välja ehitatud 167 000 ruutmeetrit üüritavat büroopinda, kus tegutseb kokku ligi 500 erineva suurusega ettevõtet.

  KOGUKOND:
  Ülemiste City rahvusvaheline kogukond kasvab aasta-aastalt – tänaseks töötab, õpib või elab linnakus ligi 17 000 talenti. Aastas toimub siin üle 100 erineva sündmuse – kontserdid, spordiüritused, näitused, peod, häkid, seminarid, live-ülekanded, töötoad ning palju muud põnevat. Kui soovid uute tehnoloogiate testimisel või rohelisema tuleviku loomisel kaasa lüüa, siis see kogukond on Sulle!

  Vaata lisaks: https://www.ulemistecity.ee/

  Kontakt

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …