Möbleeritud kontor! Restoran samas hoones!
Lõõtsa tn 6
195.70 m2 2837.51 € (+km) 14.50 € /m2 3 korrus
  Suurus 195.70 m2
  Hind 2837.51 € (+km)14.50 € /m2
  Tüüp kontor
  Korrus 3
  Aadress Lõõtsa tn 6

  Üürile anda avar ja valgusküllane büroopind, mis asub mugava ligipääsuga Lõõtsa 6 hoone 3. korrusel. Avatud ruumilahendus võimaldab töökohti vastavalt teie vajadustele ümber paigutada mahutades 12-16 töökoha, pakkudes piisavalt ruumi efektiivseks ja mugavaks töötamiseks.

  RUUMIPLANEERING:
  Avatud tööala, privaatne kabinett, kööginurk, suur nõupidamistetuum, väiksem nõupidamisteruum, kaks suurt seinakappi. Ühiskasutatavad tualetid asuvad samal korrusel.
  Hoonele ja kontorile on tagatud ligipääs 24/7.

  Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

  ZAPPI MAJA:
  Zappi maja on saanud oma nime baltisaksa päritolu leiutaja ja konstruktori Walter Zappi järgi. Walter Zapp on kuulsa spioonikaamera Minox looja, mida on foto- ja tehnikaajaloolased nimetanud geniaalseks leiutiseks.

  1900. aastal ehitatud endine Dvigatel tehase hoone rekonstrueeriti 2008 aastal ja on täna kasutusel kui büroohoone ja konverentsikeskus.

  Zappi maja esimesel korrusel asub buffet stiilis restoran ja gurmee burgerikohvik, mille köögid on valmis teenindama tuhandeid kliente päevas. Teisel korrusel asuvad erinevate suurustega konverentsi- ja koosolekuruumid ning kolmas korrus on kontorite päralt. Maja keskel on kolme korruse kõrgune katuseakendega aatrium, mis pakub suurel hulgal avarust ja valgust ja võimaldab jalutada mööda rõdu ümber aatriumi. Esimese korruse restoran avaneb maja mõlemalt küljelt parki, kus on suvisel ajal mõnus lõunat nautida.

  Majas asuvad tuntud IT ettevõtted nagu Nortal ja Helmes.

  Hoonele on väljastatud LEED Silver sertifikaat. Tööpäevadel tervitab hoone esimese korruse D sissepääsu juures vastuvõtuassistent. Hoonesse on sissepääs tagatud kaardisüsteemiga 24/7.

  LINNAKU TOITLUSTUS JA TEENUSED:
  Ülemiste Citys on 10 erinevat lõunarestorani, mis pakuvad mitmekesiseid maitseelamusi kogu maailmast. Lisaks 2 R-Kioskit ja suuremateks ostudeks Selver abc, kus on rikkalik sooja toidu ja salati lett. Linnakus on ka spordiklubi, suurel hulgal rattaparklaid ja laialt ilu- ja vaba aja teenuseid ning kaunid pargid, kus lõõgastuda või lõunat süüa. Lühikese jalutuskäigu kaugusele jääv Ülemiste keskus pakub veel lisaks laia valikut restorane, poode ja teenuseid.

  ASUKOHT:
  Ülemiste City asub transpordivõimaluste tuiksoonel, mille ühel küljel on Tallinna lennujaam, teisel aga tulevane Rail Baltica terminal ja uus bussijaam. Sadam jääb linnakust vaid kümne minuti autosõidu kaugusele ja Peterburi teele ning Tartu maanteele saad keerata otse kvartalist väljudes.
  Siia saab igast linnajaost mugavalt bussiga ja ka rongiga, säästes nii linnaruumi ja loodust. Hetkel on trammiliin peatatud, kuid avatakse taas 2026 aastal.
  https://www.ulemistecity.ee/kuidas-tulla/

  MUGAV PARKIMINE:
  Ülemiste City autoparklad mahutavad kokku üle 3300 sõiduauto ja parkimiskoht ei jää kontorihoonest kaugemale kui 150m. Üüripinna parkimine on lahendatud parkimismajades ja soovitav tasuliste parkimiskohtade arv lisatakse üürihinnale. Lisaks parkimismajadele, kus külalisel on 1h tasuta parkimist on linnakus ka suured väliparklad, kus külalistele on parkimine parkimiskellaga 2h tasuta.

  TUGITEENUSED:
  Uue asukohaga, kaasneb tavaliselt palju sekeldusi, kes koristab kontorit, kes aitab sisekujundusega, kes lööb naela seina või kus saab käia poes, juuksuris või spordiklubis. Ülemiste linnakus oleme need probleemid lahendanud sinu eest.
  Ülemiste City hoonetes on olemas: konverentsi ja koosolekuruumid koos toitlustusega; vastuvõtulaua assistendid, kes tervitavad külalisi ja aitavad murede korral; koristus-, ja hooldusteenus koos meistrimehega; LED ekraanid, selleks et saaksid oma ettevõtte teha nähtavaks ja kaasata uusi kliente; riietus-, ja dušši ruumid sportlikuks eluviisi toetamiseks; hulgaliselt turvalisi rattaparklaid, samuti ka sisekujundaja, et kontori ülesehitus toetaks tööstiili. Kõike seda ikka selleks, et saaksid tegeleda oma tähtsate tööülesannetega ja kontor oleks täpselt sellise ülesehitusega nagu sinu ettevõttel vaja.

  VISIOONIGA LINN:
  Ülemiste City on rahvusvaheline ja mitmekesine keskkond, mille keskmes on talentidele loodud teadmispõhise töö-, arengu- ja elukeskkonna arendamine, mis toetab iga kogukonna liikme konkurentsivõimet maailmas, meelitab lahkunud talendid tagasi koju ning inspireerib uute ärimudelite teket. Ülemiste City on ühtselt hingav tervik, mis pakub inspireerivat keskkonda meie helgetele peadele ja loob samas viljaka kasvulava tuleviku tegijatele ja innovaatoritele.
  Ülemiste City näol on ajaloolisele tööstuspiirkonnale antud uus elu ja hingamine. Siin paiknevad kõrvuti 19. sajandi tööstusarhitektuur ja modernne linnaruum, mis on kasvatanud Ülemiste City Baltimaade suurimaks ja kõige kiiremini kasvavaks ärilinnakuks.

  ARENDAJA:
  Mainor Ülemiste, Eesti suurim ärikinnisvara arendaja, on pika ajalooga Mainor Grupi tütarettevõte. Mainor Ülemiste põhitegevus on Baltimaade suurima ärilinnaku, rahvusvahelise haardega atraktiivse ja teadmispõhise Ülemiste City arendamine. Linnaku 30-l hektaril on välja ehitatud 167 000 ruutmeetrit üüritavat büroopinda, kus tegutseb kokku ligi 500 erineva suurusega ettevõtet.

  KOGUKOND:
  Ülemiste City rahvusvaheline kogukond kasvab aasta-aastalt – tänaseks töötab, õpib või elab linnakus ligi 17 000 talenti. Aastas toimub siin üle 100 erineva sündmuse – kontserdid, spordiüritused, näitused, peod, häkid, seminarid, live-ülekanded, töötoad ning palju muud põnevat. Kui soovid uute tehnoloogiate testimisel või rohelisema tuleviku loomisel kaasa lüüa, siis see kogukond on Sulle!

  Vaata lisaks: https://www.ulemistecity.ee/

  Kontakt

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …