Greenspect teenus -10%

Greenspect on Eestis loodud kliimamõju juhtimise platvorm ettevõtetele ja organisatsioonidele. Tööriist, mis aitab mõõta, eesmärgistada ja tõendada süsiniku jalajälge ning leida lahendusi oma kliimamõju vähendamiseks. Greenspectil on eraldi lahendused nii (a) kontoritegevuse (mõjualad 1-3) , (b) energiakasutuse (mõjualad 1-2) kui ka (c) tegevusala-spetsiifilise väärtusahela ülese (skoop 1-3) analüüsi tegemiseks. Tulemused verifitseeritakse ISO standardi kohaselt ning on seetõttu usaldusväärsed esitamiseks kasvõi pankadele ja äriklientidele.

Mõõda enda ettevõtte ulatuslikum kliimamõju.

  • Arvutusmetoodika on kooskõlas maailmas enim kasutatava Greenhouse Gas Protocol standardi ning Eesti riiklike kliimamõju hindamise juhistega.
  • Soovitused mõju vähendamiseks lähtuvad teaduspõhistest kliimaeesmärkidest (Science Based Targets initiative, SBTi) ja parimas turupraktikast.
  • Benchmark-võrdlus tehakse teiste Eesti ettevõtete ning rahvusvahelisel valdkonna liidritega.
  • Kasutajad saavad chat`i kliendituge Eesti suurima kogemusega tiimi ekspertidelt.

Greenspect on arendatud Eesti ja kogu Baltikumi kogenuima jätkusuutlikkuse nõustamisagentuuri Sustinere poolt, kelle ekspertidel on enam kui 3 500 tundi kogemust erinevates sektorites tegutsevate ettevõtete ja asutuste kliimamõju hindamisel. Sustinere eesmärk Greenspecti arendamisel on teha süsiniku jalajälje juhtimine lihtsalt kättesaadavaks ja jõukohaseks kõigile ettevõtetele.

Ülemiste City rentnikele kehtib Greenspecti aastapaketi esmakordsel tellimisel 10-protsendiline soodustus teenuse tavahinnast!

Kontakt:
Sustinere OÜ
Roseni 13, Tallinn
support@greenspect.eu

Veel pakkumisi

Kõik pakkumised