HUB väikekontorid –

HUB väikekontorid
Lõõtsa 2b
32 m2 1650 € (+VAT) 1/10 floor Available

  Ülemiste City HUB small office area is designed for compact teams and growing companies that do not need a large area to start with.

  The private rental space is fully furnished and the company has access to a shared kitchen, seating area and meeting rooms. This HUB has 4 private offices with workstation for 5-6 people.

  The HUB agreement provides access to the in-house reception assistant services and all services of Ülemiste City.

  The rental conditions offered by HUB are flexible and the company can easily grow within the same building, but also in to other Ülemiste City buildings in campus, during the contract period.

  Area 50.67 m2
  Price 1650 € (+VAT)
  Type Private Office in HUB
  Floor 1/10
  Features Newly completed, fully furnished small office with one (32,6m2) private room with 6 workstations : kitchen, meeting room, recreation area, private office, phone booth. Utility costs and cleaning is included in the rental price.
  Availability Available
  Parking Parking garages
  Services Secure guard, office cleaning, dry cleaning, conference

  Book a consultation

   

  Kaarti laaditakse …

  About the building

  Puusepa maja HUB, Lõõtsa 2b

  Technopolis HUB väikekontorite ala on loodud kompaktsetele meeskondadele ja kasvavatele ettevõtetele, kes ei vaja tegutsemiseks kohe suurt pinda ja ei soovi teha investeeringut kontorile.

  Privaatsed üüripinnad on täielikult möbleeritud ja ettevõtte kasutada on enamasti lisaks kontorile ka ühine köök, istumisala. Lisaks saab HUB’i klient 8h kuus tasuta nõupidamiste ruumi kasutust, kas samas majas või teistes HUB’ides.

  HUB’i leping annab ligipääsu maja vastuvõtuassistendi teenusele ja kõigile Technopolis Ülemiste ja Ülemiste City võimalustele ja teenustele.

  Ülemiste Citys on 6 erinevat HUB’i, mis pakuvad nii esinduslikku Premium klassi möbleeritud kontorit, kui ka lihtsamaid ja soodsamaid lahendusi vähenõudlikule kliendile.

  HUB’i kontorite üüritingimused on paindlikud, võimaldades üüriperioodi alates 2 kuulise etteteatamisega ja sama lepingu raames suuremale vabale pinnale ümber asuda,.

  2-12
  möbleeritud töökohta
  10
  restorani, kuni 5min kaugusel
  8h
  tasuta koosolekuruume
  0 €
  kõrvalkulude arvet

  Kogukond

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga

  Keskkond

  Targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks ligi 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku üle 16 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud linnak Tallinna ja Tartu järel kolmandaks Eestis

  Similar objects