HUB väikekontorid –

HUB väikekontorid
Lõõtsa 5
10.8 m2 650 € (+VAT) 3/13 floor Available

  Monthly rent includes all utilities including cleaning once a week and 8h use of meeting rooms. 

  Ülemiste City HUB is created for companies, who need small and flexible office space with all the extra services and no extra cost.

  The HUB agreement provides access to the in-house reception assistant services and all services of Ülemiste City.

  The rental conditions offered by HUB are flexible and the company can easily grow within the same building, but also in other Ülemiste City buildings in campus, during the contract period.

  Your private furnished small office has a LED screen and 2 workstations, of which one can be turned into a bed. Lõõtsa 5 HUB has a shared area with a fully equipped kitchen, lounge area and meeting room with 6 seats and LED screen.

  Area 10.8 m2
  Price 650 € (+VAT)
  Type Private office
  Floor 3/13
  Features Rent includes all utilities including cleaning once a week and 8h use of meeting rooms!
  Availability Available
  Parking Parking garages
  Services Secure guard, meeting room, dry cleaning, cleaning

  Book a consultation

   

  Kaarti laaditakse …

  About the building

  Puusepa maja HUB, Lõõtsa 2b

  Technopolis HUB väikekontorite ala on loodud kompaktsetele meeskondadele ja kasvavatele ettevõtetele, kes ei vaja tegutsemiseks kohe suurt pinda ja ei soovi teha investeeringut kontorile.

  Privaatsed üüripinnad on täielikult möbleeritud ja ettevõtte kasutada on enamasti lisaks kontorile ka ühine köök, istumisala. Lisaks saab HUB’i klient 8h kuus tasuta nõupidamiste ruumi kasutust, kas samas majas või teistes HUB’ides.

  HUB’i leping annab ligipääsu maja vastuvõtuassistendi teenusele ja kõigile Technopolis Ülemiste ja Ülemiste City võimalustele ja teenustele.

  Ülemiste Citys on 6 erinevat HUB’i, mis pakuvad nii esinduslikku Premium klassi möbleeritud kontorit, kui ka lihtsamaid ja soodsamaid lahendusi vähenõudlikule kliendile.

  HUB’i kontorite üüritingimused on paindlikud, võimaldades üüriperioodi alates 2 kuulise etteteatamisega ja sama lepingu raames suuremale vabale pinnale ümber asuda,.

  2-12
  möbleeritud töökohta
  10
  restorani, kuni 5min kaugusel
  8h
  tasuta koosolekuruume
  0 €
  kõrvalkulude arvet

  Kogukond

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga

  Keskkond

  Targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks ligi 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku üle 16 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud linnak Tallinna ja Tartu järel kolmandaks Eestis