Viking Line Eesti Ööjooks – Ülemiste eri

Viking Line Eesti Ööjooks tähistab kümnendat korraldusaastat erilise sündmusega ja esimest korda Tallinnas, Ülemiste Citys. Osaleda on võimalik ka virtuaalselt, perioodil 29.08-13.10.20 (vt tingimusi allpool).

Kavas:
* Kell 20.06 SPORTLAND 5 km (jooksmine, käimine, kepikõnd)
* Kell 20.00 ja 20.03 POWERADE 10 km (jooksmine, käimine, kepikõnd)

Start ja finiš: Ülemiste Keskuse ees
Võistluskeskus: Ülemiste Keskuse ees parklas
Rada: 5 km pikkune trass Ülemiste Citys

TINGIMUSED JA LISAVÕIMALUSED:
• Kui korraldajast sõltumatult muutuvad reeglid ei võimalda sündmust soovitud kujul korraldada (või kaasneb korraldamisega suurem risk osaleja tervisele), toimub sündmus kõikidele osalejatele virtuaaljooksuna, vabalt valitud ajal ja kohas etteantud ajavahemiku jooksul (virtuaaljooksu läbimise ja tulemuse üleslaadimise võimalus on 29. augustist – 13. oktoobri südaööni)
• Virtuaalselt osalemise korral langeb osalejal ära võimalus osaleda sündmusel 17. oktoobril – st virtuaaljooksu tulemuse üleslaadinud osalejale stardimaterjale võistluspäevaks ette ei valmistata.
• Virtuaaljooksu puhul väljastatakse osalejale medal, toetajate kinkekott, Viking Line kinkekaart, Beautiful Me kinkekaart ja Nike dri fit jooksusärk (särgi soetusel).

• Medaleid, särke jms saab väljastada ka esindajale (lihtkirjas volitus, isikut tõendav dokument või selle koopia/foto). Medaleid, särke jms ei postitata!

See more

All events