Technopolis Business Breakfast: Margo Loor – Mida ootab oma juhilt uue aja talent?

Kuidas mõjutavad juhtide tegevused uue aja talentide otsust ettevõttega liituda? Technopolis Business Breakfast raames tuleb sel korral meile põnevaid teadmisi ja inspiratsiooni jagama tippkoolitaja Margo Loor!

☝️ Registreeri siin: https://technopolisglobal.com/ee/aktuaalne/uritused/technopolis-business-breakfast-march2022/.

Valik mõne ettevõttega liituda sõltub vähem sellest, mida personalitöötaja värbamisintervjuul räägib ja palju rohkem sellest, kas tippjuht on suutnud ettevõtte tervikuna panna toetama neid ootuseid, mille alusel uue aja talent oma valikuid teeb. Üks selline oluline ootus on näiteks mõtestatus – miks ma seda tööd teen, miks me ettevõttena olemas oleme, millest lähtuvalt juht oma otsuseid teeb? Mõtestatusest ja teistest uue aja talentide ootustest Business Breakfastil mõtteid vahetamegi.

Margo Loor on aasta koolitaja 2021, Äripäeva Akadeemia koostööpartner ning SpeakSmart® kaubamärki esindav koolitaja-konsultant. Ta on Eesti kõige kogenum mõtlemis-, kõne- ja väitlusoskuste koolitaja. Varasem juhtimiskogemus pärineb nii sotsiaalsest ettevõtlusest kui ka erasektorist. Ta on olnud Eesti Mittetulundusühingute ja Sihtasutuste Liidu nõukogu esimees, Arvamusfestivali asutava tiimi liige ja sisujuht, on töötanud juristina, 6 aastat portfellijuhina Heateo Sihtasutuses (toetades mitmete sotsiaalsete ettevõttete nagu Noored Kooli ja Uuskasutuskeskus ülesehitamist) ning 4 aastat Eesti Väitlusseltsi juhina, muutes organisatsiooni üheks suurimaks MTÜks Eestis. Margo kohta on öeldud, et “Tema reaalne praktika, töötavad näited juhtimisest ja kogu taustsüsteemi väga hea tunnetus annab talle oskuse olla veenev koolitaja. Ta on oma ala ekspert, kes oskab iga probleemi kohta anda praktilisi näpunäiteid.”

See more

All events