Politsei- ja Piirivalveorkester Ülemiste Citys / Muusikapäev ’18

? Tähistamaks rahvusvahelist muusikapäeva 1. oktoobril võtab Politsei- ja Piirivalveorkester koos dirigent Hando Põldmäega ette kontserdi Tallinna Ülemiste City parklas juba hommikul kell 8.30!

Politsei- ja Piirivalveorkester pakub musitseerimisrõõmu 34 professionaalsele muusikule, kelle ülesandeks on esindada muusikaliselt Politsei- ja Piirivalveametit. Orkestrit juhendavad dirigendid Hando Põldmäe ja Siim Aimla. Orkestri esinemiste ampluaa on lai ja repertuaar mitmekülgne. Nii satutakse esinema nii riiklikel üritustel kui ka muusikafestivalidel. Nad on esindanud Eestit näiteks Austraalias, Kanadas, Hispaanias, Saksamaal, Soomes, Venemaal, Taanis ja Hollandis. Muusikapäeval esitab orkester dirigent Hando Põldmäe juhatamisel eesti muusikat.

* * MUUSIKAPÄEV * *
Rahvusvahelisel muusikapäeval, 1. oktoobril tõstab Muusikapäeva kontserdiprogramm au sisse elava muusika, tuues sel aastal Eesti publikuni 170 kontserti 80 asulas ja linnas. Muusikapäev on maailmas ainulaadne laiaulatuslik hea tahte projekt, milles kontserdipaigad ja esinejad osalevad vabatahtlikkuse alusel ning kõik sündmused on publikule TASUTA. Kuula! #muusikapäev

Lisainfo ja programm: www.muusikapaev.ee

See more

All events