Kõrgkoolilt ettevõttele:Väärtuste abil edukaks organisatsiooniks

Kõrgkoolilt ettevõttele: väärtuste abil edukaks organisatsiooniks

22. novembril 2018 algusega kell 10.00 toimub Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor juba kuues sündmus sarjast „Kõrgkoolilt ettevõttele”.

Sündmus on kõigile huvilistele tasuta, kuid kohti jätkub siiski vaid kiirematele! Palume registreerida: http://bit.ly/kõrgkooliltettevõttelevol6

Kõik ettevõtted tahavad olla edukad. Üha rohkem ja rohkem räägitakse sellest, et ettevõtte edu kõige olulisem tegur on selle töötajad. Kuidas aga arendada ja juhtida töötajaid nii, et nad tooksid ettevõttele kasu ja oleksid ka ise seejuures jätkuvalt motiveeritud ja särasilmsed. Üheks heaks võimaluseks on juhtida organisatsiooni edu organisatsiooni väärtuste kaudu. Kindlasti soovid ka oma organisatsiooni viia neid praktilisi teadmisi, mis veelgi suurendaks ettevõtte edukust? Kui jah, siis oled oodatud Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainori seminarile, kus meie kaks cum laude vilistlast jagavad oma teadmisi ning jagavaid palju häid mõtteid ning praktilisi soovitusi.

Sarjas “Kõrgkoolilt ettevõttele” tutvustame seekord seda, kuidas ühendada ja ettevõtte edukuse nimel rakendada neid praktilisi tööriistu (nt. arenguvestlused, eesmärkide mõõdikud jne), mis paljudes organisatsioonides on täna juba olemas, kuid vajavad ehk uut mõtestamist ja suuremat sidusust organisatsiooni väärtuste ja eduga. Vaatame, kuidas need omavahel organisatsiooni jaoks üheks kasulikuks tervikuks kokku sobitada.

Oma teadmisi ja kogemusi jagavad:
* Ljudmila Pihel, kes on AS Mainor talendijuht. Ljudmila hoolitseb igapäevaselt selle eest, et talendid oleksid Ülemiste Citys oodatud ja hoitud. Ta räägib organisatsiooni väärtustega seotud edukuse mõõtmise mudeli väljatöötamisest ning selle rakendamisest. Kuuleme näiteid sellest, kuidas organisatsiooni väärtused on seotud eesmärkide seadmise ja nende mõõtmisega. Loomulikult ilmestavad Ljudmila ettekannet elulised näited.
* Birgit Paasma on rahvusvahelise kogemusega ABB koolitus-, arendus- ja talendijuht. Birgiti ettekanne keskendub töötajate arengu juhtimisele, mille käigus arutletakse töötajate arengu efektiivseks juhtimiseks vajalike olulisemate aspektide ja etappide üle. Birgit aitab ettevõtlikul juhil avastada, kuidas tema organisatsioonis olevad, juba toimivad, elemendid siduda efektiivseks personaliarengu tööriistaks.

Seminari modereerib ja arutelu veab Ettevõtluskõrgkooli Mainor magistriõppe juht Janus Paurman.

Magistritööde juhendajaks oli Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor õppejõud, juhtimise professor Eneken Titov.

Hommikukohv ja küpsised on laual, ootame kõiki aktiivselt kaasa rääkima!