Palmi maja –

Palmi maja
Lõõtsa 1A
257.5 m2 4120 € (+km) 11/12 korrus Vaba

  Üürile anda büroopind 11. korrusel uues Viktor Palmi hoones. Pind on valmis sissekolimiseks.

  RUUMIPLANEERING:
  Kontoripinnal on olemas 1 kabinett, koosolekuruum, avatud büroo-ala, tualetid ja köök. Võimalik on muuta ruumiplaneeringut ja siseviimistlust koostöös sisekujundajaga.

  Üürihind sisaldab:
  – köögimööbel koos tehnikaga (nõudepesumasin, külmik, mikrolaineahi);
  – vaipkate põrandal;
  – moodulvaheseinad;
  – büroo osa laes akustilised plaadid;
  – kahe töökoha kohta üks elektriline POL-post (ühe töökoha kohta on 4 elektripistikut ja 1 nõrkvoolu pistik);
  – tark LED – valgustus (töökoha valgustid on varustatud kohalolekuanduriga ning reageerivad välisruumi valgustustasemele);
  – valvesignalisatsiooni ja läbipääsusüsteemi

  Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

  Suurus 257.5 m2
  Hind 4120 € (+km)
  Tüüp Kontor
  Korrus 11/12
  Omadused Vastuvõtuala, kabinett, nõupidamisteruum, köök, köögitehnika
  Saadavus Vaba
  Parkimine Technopolise poolt opereeritavates parkimismajades. A parkimismaja on galeriiga ühendatud.
  Aadress Lõõtsa 1A
  Teenused Vastuvõtulaud, valvur, restoran, koristus, konverents

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …

  Hoonest lähemalt

  Suur-Sõjamäe ja Lõõtsa tänava nurgal asuv Eesti Teaduste Akadeemia akadeemiku ja keemiku Viktor Palmi nimeline Lõõtsa 1A büroohoone on oluliseks maamärgiks kõigile kesklinna poolt Ülemiste City linnakusse sisenejatele.

  Hoone arhitektuurilahenduse on teinud KOKO arhitektid. Väljapaistva fassaadiga 12-korruselisele büroohoonele annavad aktsenti perimeetris spiraalselt ülespoole astuvad suured klaaspinnad. Maja südame moodustab kõrge esimene korrus, kus asuvad fuajee, vastuvõtulaud ning toitlustuspind. Hoone lõunaküljel on urbanistlik linnaväljak koos lippude ning istumisaladega, kus toimuvad erinevad Ülemiste City kogukonna üritused.

  Hoonele on väljastatud kaalutud energiatõhususklass „B“. Hoone elektrivarustus toimib sertifitseeritud rohelise energia baasil. Hoonele on väljastatud LEED Platinum sertifikaat, mis näitab seda, et hoone ehitamisel on lähtutud vastutustundlikkusest ja tulevikuressursse hoidvate lahenduste kasutamisest.

  12
  korrust
  500+
  parkimiskohta parkimismajas
  1
  söögikoht
  4
  lifti

  Keskkond

  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks ligi 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku üle 13 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 5. linnaga Eestis.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis.

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga

  Kogukond

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Sarnased pinnad