Palmi maja –

Palmi maja
Lõõtsa 1A
257 m2 3/12 korrus Vaba
Palmi maja
Palmi maja
A parkimismaja

  Üürile anda büroopind uues 2020.a valminud ja avatud Viktor Palmi maja kolmandal korrusel. Büroopinna aknad avanevad lääne ja põhja suunas. Maast laeni akendest avaneb avar vaade Suur-Sõjamäe tänava poole. Ruumiplaneeringul on äripind järgmine: avatud bürooala, 2 koosolekuruumi, kabinett, köök, panipaik ja tualetid. Palmi maja teenindab kõrvalasuv 529-kohaline uus parkimismaja. Läbi ühendusgalerii pääseb büroohoonest otse parkimismajja.

  Suurus 257 m2
  Tüüp Büroo
  Floor 3/12
  Omadused Köögimööbel, koosolekuruum, tualett, panipaik, parkimismajaga ühendus
  Saadavus Vaba
  Parkimine Technopolise poolt opereeritavates parkimismajades
  Aadress Lõõtsa 1A
  Teenused Vastuvõtulaud, söögikoht

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …

  Hoonest lähemalt

  Suur-Sõjamäe ja Lõõtsa tänava nurgal asuv Eesti Teaduste Akadeemia akadeemiku ja keemiku Viktor Palmi nimeline Lõõtsa 1A büroohoone on oluliseks maamärgiks kõigile kesklinna poolt Ülemiste City linnakusse sisenejatele.

  Hoone arhitektuurilahenduse on teinud KOKO arhitektid. Väljapaistva fassaadiga 12-korruselisele büroohoonele annavad aktsenti perimeetris spiraalselt ülespoole astuvad suured klaaspinnad. Maja südame moodustab kõrge esimene korrus, kus asuvad fuajee, vastuvõtulaud ning toitlustuspind. Hoone lõunaküljel on urbanistlik linnaväljak koos lippude ning istumisaladega, kus toimuvad erinevad Ülemiste City kogukonna üritused.

  Hoonele on väljastatud kaalutud energiatõhususklass „B“. Hoone elektrivarustus toimib sertifitseeritud rohelise energia baasil. Hoonele on väljastatud LEED Platinum sertifikaat, mis näitab seda, et hoone ehitamisel on lähtutud vastutustundlikkusest ja tulevikuressursse hoidvate lahenduste kasutamisest.

  12
  korrust
  500+
  parkimiskohta parkimismajas
  1
  söögikoht
  4
  lifti

  Keskkond

  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks ligi 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku üle 13 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 5. linnaga Eestis.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis.

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga

  Kogukond

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Veel samas hoones

  Sarnased pinnad