Aguri maja –

Aguri maja
Lõõtsa 8
89.85 m2 2200 € (+km) 1/10 korrus Vaba

  2021 aastal valminud Lõõtsa 8 Technopolis HUB väikekontorite ala on loodud kompaktsetele meeskondadele ja kasvavatele ettevõtetele, kes ei vaja tegutsemiseks kohe suurt pinda. Privaatsed Premium klassi üüripinnad on täielikult möbleeritud ja ettevõtte kasutada on lisaks kontorile veel 70m2 ühisala, kus on köök, telefoniruum, istumisala ja nõupidamiste ruum. Lisaks annab HUB’i leping ligipääsu maja vastuvõtuassistendi teenusele ja kõigile Technopolis Ülemiste ja Ülemiste City võimalustele. HUB’i klientidele pakutavad üüritingimused on paindlikud ja võimaldavad ettevõttel lihtsalt kasvada võimalusel samas hoone piires, kuid ka teistesse Technopolis Ülemiste büroohoonetesse, lepingu perioodi jooksul. Sinu privaatses täielikult möbleeritud HUB kontoris on 12 töökohta.

  Kuu üüris sisalduvad kõik kõrvalkulud sh. koristus 1x nädalas ja 8h koosolekuruumide kasutust

  Suurus 89.85 m2
  Hind 2200 € (+km)
  Tüüp Kontor
  Korrus 1/10
  Omadused Kõrvalkulud ja 8 tundi koosolekuruumi kasutamist hinnas!
  Saadavus Vaba
  Parkimine Technopolise poolt opereeritavates parkimismajades
  Aadress Lõõtsa 8
  Teenused Vastuvõtulaud, valvur, koosolekuruum, keemiline puhastus

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …

  Hoonest lähemalt

  Eesti arvutite ja informaatika Grand Old Man Ustus Aguri nime kannab 10-korruseline Lõõtsa 8 büroohoone. 2008.a aastal valminud maja arhitekt on Eero Endjärv ja sisearhitekt Kristi Lents-Esnar.

  Maja arhitektuurilahenduse muudab pilkupüüdvaks monotoonsete punaste täppide jada, lintaknad ja punased vahejaotused, mis meenutavad ulmelist arvutimaailma. Bürootorni keskel asuvad liftid-šahtid ja kontorid koonduvad ümber tüve, mille tulemusel saavad kõik kontorid ühtmoodi vaateid ja valgust. Aguri majale on väljastatud LEED Gold sertifikaat.

  2021. aasta alguses avati maja esimesel korrusel Technopolis HUB, mis on kasvukontoriks alustavatele ettevõtetele.

  10
  maapealset korrust
  5
  Technopolis HUB kontorit
  1
  koosolekuruum
  7500
  ruutmeetrit üüripinda

  Keskkond

  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks ligi 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku üle 13 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 5. linnaga Eestis.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis.

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga.

  Kogukond

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Veel samas hoones

  Sarnased pinnad