Aguri maja –

Aguri maja
Lõõtsa 8
115 m2 1588 € (+km) 7/10 korrus Vaba

  Üürile anda büroopind Aguri maja seitsmendal korrusel. Büroopinna aknad avanevad lääne ja lõuna suunas. Akendest saab nautida suurepärast vaadet Ülemiste järvele. Büroopind on ruumiplaneeringult järgmine: avatud köök, koosolekuruum, kabinet ja avatud tööalad. Tualetid on ühiskasutatavad ja asuvad samal korrusel koridoris. Maja 0-korrusel asuvad ühiskasutuses duširuumid.

  Suurus 115 m2
  Hind 1588 € (+km)
  Tüüp Büroo
  Korrus 7/10
  Omadused Koosolekuruum, köögimööbel, järvevaade, lennujaamavaade
  Saadavus Vaba
  Parkimine Technopolise poolt opereeritavates parkimismajades
  Aadress Lõõtsa 8
  Teenused Vastuvõtulaud, keemiline puhastus, Technopolis HUB

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …

  Hoonest lähemalt

  Eesti arvutite ja informaatika Grand Old Man Ustus Aguri nime kannab 10-korruseline Lõõtsa 8 büroohoone. 2008.a aastal valminud maja arhitekt on Eero Endjärv ja sisearhitekt Kristi Lents-Esnar.

  Maja arhitektuurilahenduse muudab pilkupüüdvaks monotoonsete punaste täppide jada, lintaknad ja punased vahejaotused, mis meenutavad ulmelist arvutimaailma. Bürootorni keskel asuvad liftid-šahtid ja kontorid koonduvad ümber tüve, mille tulemusel saavad kõik kontorid ühtmoodi vaateid ja valgust. Aguri majale on väljastatud LEED Gold sertifikaat.

  2021. aasta alguses avati maja esimesel korrusel Technopolis HUB, mis on kasvukontoriks alustavatele ettevõtetele.

  10
  maapealset korrust
  5
  Technopolis HUB kontorit
  1
  koosolekuruum
  7500
  ruutmeetrit üüripinda

  Keskkond

  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks ligi 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku üle 13 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 5. linnaga Eestis.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis.

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga.

  Kogukond

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Veel samas hoones

  • 208 m2

  Sarnased pinnad