Nurkse kolmiktorn –

Nurkse kolmiktorn
Lõõtsa 8A (A-torn)
168.16 m2 2438.755 € (+km) 9/10 korrus Vaba

  Üürile anda kabinettsüsteemiga büroopind Nurkse kolmiktorni A hoone 9.korrusel. Büroopinna akendest avaneb vaade Ülemiste City büroohoonetele. Ruumiplaneeringult on kontor järgmine: vastuvõtuala, kabinetid, nõupidamisteruum köök ja panipaik. Tualetid on ühiskasutatavad ja asuvad samal korrusel.

  Suurus 168.16 m2
  Hind 2438.755 € (+km)
  Tüüp Kontor
  Korrus 9/10
  Omadused Kabinettsüsteem, nõupidamisteruum, avar vastuvõtuala, köök, panipaik/server
  Saadavus Vaba
  Parkimine Ülemiste City poolt opereeritavates parkimismajades.
  Aadress Lõõtsa 8A (A-torn)
  Teenused Valvur, keemiline puhastus, koristus

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …

  Hoonest lähemalt

  Lõõtsa 8 A kolmiktorn valmis tervikuna 2013. aasta detsembris ja kannab rahvusvaheliselt tunnustatud Eesti päritolu majandusteadlase Ragnar Nurkse nime.

  Lõõtsa tänava poolses A-tornis asub avar ja esinduslik fuajee. Hoone kõigil korrustel asuvad bürooruumid, korruse keskel asuvad liftihall ja trepikoda. Kõikidel korrustel on üldkasutatavad duširuumid.

  Hooned on tänapäevaste tehnoloogiliste lahendustega, mis tagavad hea ja kliendile sobiva sisekliima. Kõikides ruumides on mehhaaniline sisse- ja väljapuhkeventilatsioon koos jahutussüsteemiga. Majad on energiatõhusad, kaalutud energiakasutuse klass on ”C”. Nurkse kolmiktornile on väljastatud LEED Silver sertifikaat.

  10
  korrust
  24 000
  ruutmeetrit üüritavat pinda
  3
  torni
  11
  söögikohta

  Keskkond

  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks üle 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku ligi 17 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 3. linnaga Eestis.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis.

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga.

  Kogukond

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Veel samas hoones

  Sarnased pinnad