Nurkse kolmiktorn –

Nurkse kolmiktorn
Lõõtsa 8A
177.8 m2 2312 € (+km) 1 korrus

  Eraldi sissepääsuga teeninduspind või äripind 1 korrusel

  Üürile anda büroo-, kaubandus- ja teeninduspind Lõõtsa 8a A-torni 1.korrusel.

  RUUMIPLANEERING:
  Äripinnal on kokku 3 sissepääsu, üks fuajeest ja 2 eraldiseisvat tänavalt, klientidele ning kaupadele. Üüripinnal on laoruum ning kaubasissepääsu lähedal on võimalus parkida. Teeninduspinna ruumiprogrammi on võimalik muuta ning ümber ehitada vastavalt üürniku vajadustele.
  Küsi ka teisi laopindasid.

  Suurus 177.8 m2
  Hind 2312 € (+km)
  Korrus 1
  Omadused Äripinnal on kokku 3 sissepääsu, üks fuajeest ja 2 eraldiseisvat tänavalt, klientidele ning kaupadele. Üüripinnal on laoruum ning kaubasissepääsu lähedal on võimalus parkida.
  Aadress Lõõtsa 8A
  Teenused vastuvõtulaud, keemiline puhastus

  Võta ühendust!

   

  Hoonest lähemalt

  Lõõtsa 8 A kolmiktorn valmis tervikuna 2013. aasta detsembris ja kannab rahvusvaheliselt tunnustatud Eesti päritolu majandusteadlase Ragnar Nurkse nime.

  Lõõtsa tänava poolses A-tornis asub avar ja esinduslik fuajee. Hoone kõigil korrustel asuvad bürooruumid, korruse keskel asuvad liftihall ja trepikoda. Kõikidel korrustel on üldkasutatavad duširuumid.

  Hooned on tänapäevaste tehnoloogiliste lahendustega, mis tagavad hea ja kliendile sobiva sisekliima. Kõikides ruumides on mehhaaniline sisse- ja väljapuhkeventilatsioon koos jahutussüsteemiga. Majad on energiatõhusad, kaalutud energiakasutuse klass on ”C”. Nurkse kolmiktornile on väljastatud LEED Silver sertifikaat.

  10
  korrust
  24 000
  ruutmeetrit üüritavat pinda
  3
  torni
  11
  söögikohta

  Keskkond

  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks ligi 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku üle 13 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 5. linnaga Eestis.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis.

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga.

  Kogukond

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Veel samas hoones

  Sarnased pinnad