Nurkse kolmiktorn –

Nurkse kolmiktorn
Lõõtsa 8A (A-torn)
22 m2 750 € (+km) 3/13 korrus Vabaneb kokkuleppel

  Technopolis HUBi väikebüroode ala ettevõtetele, kes vajavad paindlikku väiksemat kontoripinda.

  Tule kasuta koos kontoripinnaga tasuta ühiskööki ja koosolekuumi Lõõtsa 5 või Lõõtsa 8 HUBis. Oleme teinud kontoripinna üürimise eriti mugavaks, üürihind sisaldab ruumide kasutamiseks vajalikke kõrvalkulusid, k.a tarbitud elektrit. Samuti ei pea muretsema koristamise pärast, kuna üks kord nädalas puhastusteenust on üürihinna seest.

  Technopolis HUBis on kokku 6 erineva suurusega väiksemat paindlike lepingutingimustega kontoripinda. Oleme varustanud kõik kontorid vajaliku kontorimööbliga ning ka ühisalad vajaliku kaasaegse sisustusega.

  Hetkel pakkumises HUBis järgnevad bürooruumid:
  – 2 töökohaga (11,62 m2) hinnaga 450 € +km
  – 4 töökohaga (21,84 m2) hinnaga 750 € +km

  Tööpäevadel tervitab majja sisenevaid kliente vastuvõtulaua assistent.

  Suurus 22 m2
  Hind 750 € (+km)
  Tüüp Kasvukontor
  Korrus 3/13
  Omadused Büroohotell, ühisköök, dušš, kontorimööbel
  Saadavus Vabaneb kokkuleppel
  Parkimine Technopolise poolt opereeritavates parkimismajades
  Aadress Lõõtsa 8A (A-torn)
  Teenused Vastuvõtulaud

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …

  Hoonest lähemalt

  Lõõtsa 8 A kolmiktorn valmis tervikuna 2013. aasta detsembris ja kannab rahvusvaheliselt tunnustatud Eesti päritolu majandusteadlase Ragnar Nurkse nime.

  Lõõtsa tänava poolses A-tornis asub avar ja esinduslik fuajee. Hoone kõigil korrustel asuvad bürooruumid, korruse keskel asuvad liftihall ja trepikoda. Kõikidel korrustel on üldkasutatavad duširuumid.

  Hooned on tänapäevaste tehnoloogiliste lahendustega, mis tagavad hea ja kliendile sobiva sisekliima. Kõikides ruumides on mehhaaniline sisse- ja väljapuhkeventilatsioon koos jahutussüsteemiga. Majad on energiatõhusad, kaalutud energiakasutuse klass on ”C”. Nurkse kolmiktornile on väljastatud LEED Silver sertifikaat.

  10
  korrust
  24 000
  ruutmeetrit üüritavat pinda
  3
  torni
  11
  söögikohta

  Keskkond

  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks ligi 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku üle 13 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 5. linnaga Eestis.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis.

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga.

  Kogukond

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Veel samas hoones

  • 173 m2

  • 166 m2

  • 154 m2

  • 150 m2

  • 183 m2

  • 14 m2