Nurkse kolmiktorn –

Nurkse kolmiktorn
Lõõtsa 8A (A-torn)
183 m2 2383 € (+km) 1/10 korrus Vabanemas

  Üürile anda büroo-, kaubandus- ja teeninduspind Lõõtsa 8A A-torni esimesel korrusel. Äripinnal on kokku 4 sissepääsu, üks fuajeest ja 3 eraldiseisvat tänavalt. Äripinna suured klaasvitriinaknad avanevad tänava poole. Tööpäevadel tervitab majja sisenevaid kliente ja külalisi vastuvõtulaua assistent.

  Suurus 183 m2
  Hind 2383 € (+km)
  Tüüp Büroo-, kaubandus-ja teeninduspind
  Korrus 1/10
  Omadused Sissepääs tänavalt, ladu, suured klaasivitriinaknad
  Saadavus Vabanemas
  Parkimine Technopolise poolt opereeritavates parkimismajades
  Aadress Lõõtsa 8A (A-torn)
  Teenused Vastuvõtulaud

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …

  Hoonest lähemalt

  Lõõtsa 8 A kolmiktorn valmis tervikuna 2013. aasta detsembris ja kannab rahvusvaheliselt tunnustatud Eesti päritolu majandusteadlase Ragnar Nurkse nime.

  Lõõtsa tänava poolses A-tornis asub avar ja esinduslik fuajee. Hoone kõigil korrustel asuvad bürooruumid, korruse keskel asuvad liftihall ja trepikoda. Kõikidel korrustel on üldkasutatavad duširuumid.

  Hooned on tänapäevaste tehnoloogiliste lahendustega, mis tagavad hea ja kliendile sobiva sisekliima. Kõikides ruumides on mehhaaniline sisse- ja väljapuhkeventilatsioon koos jahutussüsteemiga. Majad on energiatõhusad, kaalutud energiakasutuse klass on ”C”. Nurkse kolmiktornile on väljastatud LEED Silver sertifikaat.

  10
  korrust
  24 000
  ruutmeetrit üüritavat pinda
  3
  torni
  11
  söögikohta

  Keskkond

  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks ligi 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku üle 13 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 5. linnaga Eestis.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis.

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga.

  Kogukond

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Veel samas hoones

  • 154 m2

  Sarnased pinnad

  • 169 m2

  • 154 m2