Puusepa B maja –

Puusepa B maja
32 m2 275 € (+km) 1 korrus
  Suurus 32 m2
  Hind 275 € (+km)
  Tüüp Kontor
  Korrus 1
  Omadused Technopolis Ülemiste HUB on loodud ettevõtetele, kes vajavad tööks väikest kontoripinda koos lisateenustega. 275 € töökoht koos kõikide kuludega! Hetkel pakkumises kontoripinnad on üks viiekohaline ja kolm kuuekohalist. Viiekohaline büroo maksab kuus 1375 € + KM ja kuuekohaline 1650 € + KM. Hinna sisse kuulub nii büroopinna üür kui kommunaalkulud! HUBi büroopinnaga tuleb kaasa õigus kasutada HUBi tööalal asuvat nõupidamisteruumi, telefoniruumi ja köök/puhkeala. Helista ja vaatame üle! Meil on pakkuda ka väiksemad ja soodsamad HUBi lahendused Lõõtsa 4 hoones (2-3 töökohta) kui ka Lõõtsa 8A majas.

  Võta ühendust!

   

  Hoonest lähemalt

  Eesti neurokirurgia teerajaja Ludvig Puusepa nimeline kahest 10-korruselisest tornmajast koosnev büroohoone asub Suur-Sõjamäe ja Lõõtsa tänava nurgal aadressil Lõõtsa 2A/2B.

  2007.a ehitatud suurtest klaaspindadest koosnevad kaksiktornid on valgusküllased ja avarad. Mõlema tornmaja ülemistelt korrustelt avanevad suurepärased vaated Tallinnale. Avarate vaadete vahel on hoones paiknevatele kontoriruumidele leitud erinevaid lahendusi, alates valgusküllasest avatud büroost kuni mugava kabinetisüsteemini.

  Kaht hoonet seob ühtseks tervikuks sisehoov, mis mõjub kaasaegse klaasfassaadi kõrval soojalt ja koduselt ning tagab mõnusa ülemineku välisruumist siseruumi. Tööpäevadel tervitavad kaksiktornide avarates esindusfuajeedes vastuvõtuassistendid. Puusepa B majale on väljastatud LEED Silver sertifikaat.

  8200
  ruutmeetri üüritavat pinda
  2
  torni
  10
  korrust
  10
  minutit südalinna

  Keskkond

  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks ligi 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku üle 13 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 5. linnaga Eestis.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga.

  Kogukond

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Veel samas hoones

  Sarnased pinnad