Puusepa B maja –

Puusepa B maja
Lõõtsa 2b
32 m2 1650 € (+km) 1 korrus Vaba

  Technopolis HUB väikekontorite ala on loodud kompaktsetele meeskondadele ja kasvavatele ettevõtetele, kes ei vaja tegutsemiseks kohe suurt pinda ja ei soovi teha suurt investeeringut kontorile.

  Privaatsed üüripinnad on täielikult möbleeritud ja ettevõtte kasutada on ühine köök, istumisala ja nõupidamiste ruumid. Selles HUB’is on 4 väikekontorit.

  Lisaks annab HUB’i leping ligipääsu maja vastuvõtuassistendi teenusele ja kõigile Technopolis Ülemiste ja Ülemiste City võimalustele.

  HUB’i klientidele pakutavad üüritingimused on paindlikud ja võimaldavad ettevõttel lihtsalt kasvada võimalusel samas hoone piires, kuid ka teistesse Technopolis Ülemiste büroohoonetesse, lepingu perioodi jooksul.

  Suurus 32 m2
  Hind 1650 € (+km)
  Tüüp Privaatne kontor HUB alas
  Korrus 1
  Omadused Äsja valminud, täielikult möbleeritud väikekontor 6 töökohaga : köök, koosolekuruum, vaba aja veetmise ala, privaatne kontor (32,06m2), telefonikabiin, mööbel, kommunaalid hinnas
  Saadavus Vaba
  Parkimine Technopolise poolt opereeritavates parkimismajades
  Aadress Lõõtsa 2b
  Teenused Vastuvõtulaud, keemiline puhastus, konverentsiruum, valvur

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …

  Hoonest lähemalt

  Eesti neurokirurgia teerajaja Ludvig Puusepa nimeline kahest 10-korruselisest tornmajast koosnev büroohoone asub Suur-Sõjamäe ja Lõõtsa tänava nurgal aadressil Lõõtsa 2A/2B.

  2007.a ehitatud suurtest klaaspindadest koosnevad kaksiktornid on valgusküllased ja avarad. Mõlema tornmaja ülemistelt korrustelt avanevad suurepärased vaated Tallinnale. Avarate vaadete vahel on hoones paiknevatele kontoriruumidele leitud erinevaid lahendusi, alates valgusküllasest avatud büroost kuni mugava kabinetisüsteemini.

  Kaht hoonet seob ühtseks tervikuks sisehoov, mis mõjub kaasaegse klaasfassaadi kõrval soojalt ja koduselt ning tagab mõnusa ülemineku välisruumist siseruumi. Tööpäevadel tervitavad kaksiktornide avarates esindusfuajeedes vastuvõtuassistendid. Puusepa B majale on väljastatud LEED Silver sertifikaat.

  8200
  ruutmeetri üüritavat pinda
  2
  torni
  10
  korrust
  10
  minutit südalinna

  Keskkond

  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks ligi 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku üle 13 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 5. linnaga Eestis.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga.

  Kogukond

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Veel samas hoones

  Sarnased pinnad