Öpiku maja –

Öpiku maja
Valukoja tn 8/2
191 m2 7/13 korrus Vaba
R-kiosk, Öpik

  Üürile anda büroopind 2018. aastal valminud B-klassi büroohoones Ülemiste City ärilinnakus.
  Büroopind asub Öpiku maja 7. korrusel, kust avanevad vaated Lennujaama ja Ülemiste järve suunas. Läheduses asuvad spordiklubi, kaubanduskeskused, tervisemaja ja mitmed toitlustuskohad. Büroopinnal asuvad köök, nõupidamiste ruum ning tualettruumid. Kogu pinna suurus on 191 m2 ning sobib töötamiseks kuni 20-le inimesele.

  Mugav parkimine maja kõrval Sepise 8 parkimismajas, kust halva ilma korral on võimalik kontorisse tulla otse läbi spetsiaalse galerii.

  Suurus 191 m2
  Tüüp Avatud kontor
  Floor 7/13
  Omadused Köök, tualetid, koosolekuruum, vastuvõtuala.
  Saadavus Vaba
  Parkimine Sepise 8 parkimismajas, kuni 5 soodushinnaga parkimisluba
  Aadress Valukoja tn 8/2

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …

  Hoonest lähemalt

  Eesti astronoomiakoolkonna ühe rajaja Ernst Öpiku järgi nime saanud 13-korruseline esinduslik büroohoone vaadetega lennujaamale, Ülemiste järvele ja Tallinna vanalinnale. Hoone on disainitud arvestama kõiki kaasaegse ettevõtte vajadusi – stiilne ja esinduslik ning samaaegselt igakülgselt läbimõeldud ja efektiivne. Innovaatilist ettevõtlust toetavasse Ülemiste City linnakusse hästisulanduv kaheosaline ärihoone valmis 2016 ja 2018 aastal.

  Ernst Julius Öpik oli Eesti astronoomiakoolkonna üks rajajaid ja oma põlvkonna väljapaistvamaid astrofüüsikuid. Vastandina järjest enam levivale kitsale spetsialiseerumisele püüdis ta igat küsimust käsitleda vastastikustes suhetes kogu ülejäänud universumiga. Samamoodi on mitmekülgselt läbi mõeldud ka Öpiku nime kandev uuenduslik büroohoone Ülemiste Citys. Moodne musta ja valge pinna vastandumine hoone fassaadis iseloomustab justnimelt Öpiku uurimistöö morfoloogilist lähenemist.

  13
  Korrust
  120
  eksklusiivset parkimiskohta garaažis
  160+
  inimesega konverentsi saalid
  900+
  parkimiskohta ühendatud parkimismajas

  Keskkond

  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks ligi 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku üle 13 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 5. linnaga Eestis.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis.

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga.

  Kogukond

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otseülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele

  Veel samas hoones

  • 127m2

  Sarnased pinnad