Öpiku maja –

Öpiku maja
Valukoja 8/2
127 m2 1/13 korrus Vabanemas

  Üürile anda büroopind 2018. aastal valminud B-klassi büroohoones Ülemiste City ärilinnakus.
  Büroopind asub Öpiku maja 1. korrusel, ligipääs on nii fuajeest kui ka tänavalt. Läheduses asuvad spordiklubi, kaubanduskeskused, tervisemaja ja mitmed toitlustuskohad. Büroopinna suuruseks on 127m2 ning büroopinda iseloomustavad suured klaasvitriinaknad.

  Mugav parkimine maja kõrval parkimismajas, millest võimalik halva ilmakorral liikuda läbi galerii otse majja.

  Suurus 127 m2
  Tüüp Büroo-, kaubandus-ja teeninduspind
  Korrus 1/13
  Omadused Kööginurk, koosolekuruum, WC, sissepääs tänavalt, suured klaasivitriinaknad
  Saadavus Vabanemas
  Parkimine Sepise 8 parkimismajas, kuni 3 kohta soodushinnaga
  Aadress Valukoja 8/2

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …

  Hoonest lähemalt

  Eesti astronoomiakoolkonna ühe rajaja Ernst Öpiku järgi nime saanud 13-korruseline esinduslik büroohoone vaadetega lennujaamale, Ülemiste järvele ja Tallinna vanalinnale. Hoone on disainitud arvestama kõiki kaasaegse ettevõtte vajadusi – stiilne ja esinduslik ning samaaegselt igakülgselt läbimõeldud ja efektiivne. Innovaatilist ettevõtlust toetavasse Ülemiste City linnakusse hästisulanduv kaheosaline ärihoone valmis 2016 ja 2018 aastal.

  Ernst Julius Öpik oli Eesti astronoomiakoolkonna üks rajajaid ja oma põlvkonna väljapaistvamaid astrofüüsikuid. Vastandina järjest enam levivale kitsale spetsialiseerumisele püüdis ta igat küsimust käsitleda vastastikustes suhetes kogu ülejäänud universumiga. Samamoodi on mitmekülgselt läbi mõeldud ka Öpiku nime kandev uuenduslik büroohoone Ülemiste Citys. Moodne musta ja valge pinna vastandumine hoone fassaadis iseloomustab justnimelt Öpiku uurimistöö morfoloogilist lähenemist.

  13
  Korrust
  120
  eksklusiivset parkimiskohta garaažis
  160+
  inimesega konverentsi saalid
  900+
  parkimiskohta ühendatud parkimismajas

  Keskkond

  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks ligi 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku üle 13 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 5. linnaga Eestis.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis.

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga.

  Kogukond

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otseülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele

  Veel samas hoones

  • 620m2

  Sarnased pinnad

  • 154 m2

  • 154 m2

  • 150 m2

  • 126 m2