Öpiku maja –

Öpiku maja
valukoja 8/1
1240 m2 17360 € (+km) 4/13 korrus vaba

  Üürile antav büroopind asub 2016. aastal I. etapis valminud B-klassi Ernst Julius Öpiku nimelises büroohoones. Büroopind asub Öpiku A-hoone 4. korrusel. Pakutav 1240m2 pind on lahendatud avatud tööalaga, mis sobib suurepäraselt 111-le töökohale. Lisaks on veel pinnal olemas köök, nõupidamisruumid ning tualetid.

  Mugav parkimine maja kõrval Sepise 8 parkimismajas, kus halva ilma korral on võimalik kontorisse tulla otse läbi spetsiaalse galerii.

   

  Suurus 1240 m2
  Hind 17360 € (+km)
  Tüüp Kontor
  Korrus 4/13
  Omadused vastuvõtuala, kabinetid, nõupidamisruum, köök, tualett
  Saadavus vaba
  Aadress valukoja 8/1
  Teenused Vastuvõtulaud, keemiline puhastus

  Võta ühendust!

   

  Hoonest lähemalt

  Eesti astronoomiakoolkonna ühe rajaja Ernst Öpiku järgi nime saanud 13-korruseline esinduslik büroohoone vaadetega lennujaamale, Ülemiste järvele ja Tallinna vanalinnale. Hoone on disainitud arvestama kõiki kaasaegse ettevõtte vajadusi – stiilne ja esinduslik ning samaaegselt igakülgselt läbimõeldud ja efektiivne. Innovaatilist ettevõtlust toetavasse Ülemiste City linnakusse hästisulanduv kaheosaline ärihoone valmis 2016 ja 2018 aastal.

  Ernst Julius Öpik oli Eesti astronoomiakoolkonna üks rajajaid ja oma põlvkonna väljapaistvamaid astrofüüsikuid. Vastandina järjest enam levivale kitsale spetsialiseerumisele püüdis ta igat küsimust käsitleda vastastikustes suhetes kogu ülejäänud universumiga. Samamoodi on mitmekülgselt läbi mõeldud ka Öpiku nime kandev uuenduslik büroohoone Ülemiste Citys. Moodne musta ja valge pinna vastandumine hoone fassaadis iseloomustab justnimelt Öpiku uurimistöö morfoloogilist lähenemist.

  13
  Korrust
  120
  eksklusiivset parkimiskohta garaažis
  160+
  inimesega konverentsi saalid
  900+
  parkimiskohta ühendatud parkimismajas

  Keskkond

  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks ligi 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku üle 13 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 5. linnaga Eestis.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis.

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga.

  Kogukond

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otseülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele

  Veel samas hoones