Lurichi maja_Büroo

Lurichi maja –

Lurichi maja
Valukoja 10
249 m2 3/8 korrus Vaba
Lurichi maja_Hoov
Iseauto_Lurichi maja
Lurichi maja_Büroo

  Üürile anda büroopind 2020. aastal valminud Lurichi majas Ülemiste City ärilinnakus.
  Büroopind asub Lurichi maja 3. korrusel, kust avaneb vaade sisehoovi. Mõnusa töökeskkonna loomiseks on vahetus läheduses olemas spordiklubi, kaubanduskeskused, tervisemaja ja mitmed toitlustuskohad. Büroopinna suurus on 249 m2 ning sobib töötamiseks 20-25 inimesele. Hoone katusel on kõikidele klientidele 24/7 avatud katuseterrass, kus on loodud ka kõik tingimused õues töötamiseks.

  Mugav parkimine maja kõrval Sepise 8 parkimismajas.

  Suurus 249 m2
  Tüüp Avatud kontor
  Floor 3/8
  Omadused Avatud kontor, koosolekuruumid, köök, vastuvõtuala, tualetid
  Saadavus Vaba
  Parkimine Sepise 8 parkimismajas, kuni 6 parkimiskohta soodushinnaga.
  Aadress Valukoja 10

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …

  Hoonest lähemalt

  Lurich
  Lurichi korterite fuajee

  Legendaarne maadleja Georg Lurich oli innovaator mitte üksnes spordis, vaid ka toitumise vallas. Just seepärast sobib Valukoja 10 hoonele, mis asub MyFitnessi spordiklubi ja restoranide kõrval, Lurichi nimi.

  Vanade tootmishoone paekivi müüride vahele loodud Lurichi maja on hoonete kompleks kuhu kuulub nii büroo kui ka majutusteenust pakkuv hoone. Hoonete erinevad kõrgused ja kontrastsed värvid koos ajalooliste hoonetega loovad eriilmelist arhitektuuri kogemust. Hoone ajaloolist hõngu kannab tootmishoones kasutusel olnud ja siiani Lurichi hoovis asuv sildkraana.

  See on paik, mis on loodud talentidele. 8-korruseline moderne büroohoone kerkib kontrastina Dvigateli sõjatehase tsaariaegsete paekivi müüride vahele. Kumerate voolujooneliste klaaspindade ja merevaatega katuseterrassiga pärjatud hoone asub otse Ülemiste City südames. Erineva suurusega pinnad on mõeldud 5 kuni 250 inimesele.

  1+1
  jõusaal + jõuväljak
  5
  võrkkiike suvel
  81
  korterit
  3
  parki

  Keskkond
  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks ligi 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku üle 13 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 5. linnaga Eestis.

  Teenused
  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis

  Asukoht
  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga.

  Kogukond
  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otseülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Sarnased pinnad