Lurichi maja –

Lurichi maja
Valukoja 10, Tallinn
243 m2 3342.00 € (+km) 3/8 korrus Vaba

  Üürile antav büroopind asub 2020. aastal valminud B-energiaklassi Georg Lurich nimelises büroohoones. Pind asub Lurichi A-hoones esimesel 3. korrusel ning on 243 m2, mis sobib suurepäraselt 21-le töökohale. Kontori pinnal on olemas 2 kabinetti, nõupidamisruum ja tualetid.

  Mugav parkimine maja kõrval Sepise 8 parkimismajas.

  Suurus 243 m2
  Hind 3342.00 € (+km)
  Tüüp Kontor
  Korrus 3/8
  Saadavus Vaba
  Aadress Valukoja 10, Tallinn

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …

  Hoonest lähemalt

  Lurich
  Lurichi korterite fuajee

  Legendaarne maadleja Georg Lurich oli innovaator mitte üksnes spordis, vaid ka toitumise vallas. Just seepärast sobib Valukoja 10 hoonele, mis asub MyFitnessi spordiklubi ja restoranide kõrval, Lurichi nimi.

  Vanade tootmishoone paekivi müüride vahele loodud Lurichi maja on hoonete kompleks kuhu kuulub nii büroo kui ka majutusteenust pakkuv hoone. Hoonete erinevad kõrgused ja kontrastsed värvid koos ajalooliste hoonetega loovad eriilmelist arhitektuuri kogemust. Hoone ajaloolist hõngu kannab tootmishoones kasutusel olnud ja siiani Lurichi hoovis asuv sildkraana.

  See on paik, mis on loodud talentidele. 8-korruseline moderne büroohoone kerkib kontrastina Dvigateli sõjatehase tsaariaegsete paekivi müüride vahele. Kumerate voolujooneliste klaaspindade ja merevaatega katuseterrassiga pärjatud hoone asub otse Ülemiste City südames. Erineva suurusega pinnad on mõeldud 5 kuni 250 inimesele.

  1+1
  jõusaal + jõuväljak
  5
  võrkkiike suvel
  81
  korterit
  3
  parki

  Keskkond
  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks ligi 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku üle 13 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 5. linnaga Eestis.

  Teenused
  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis

  Asukoht
  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga.

  Kogukond
  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otseülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Veel samas hoones

  Sarnased pinnad