Puusepa A maja –

Puusepa A maja
Lõõtsa 2a
410 m2 5330 € (+km) 6/10 korrus Vaba

  Üürile anda kontoripind Puusepa A maja kuuendal korrusel. Kontoripinnal on oma kööginurk, erinevas suuruses koosolekuruumid ja kõneboksid. Ülejäänud osas on tegemist on avatud bürooga, mis on jagatud kahte alasse. Kontori akendest avaneb avar vaade Tallinna linna poole. Tualetid asuvad samal korrusel. Hoone esimesel korrusel olemas ühiskasutatav duširuum.

  Suurus 410 m2
  Hind 5330 € (+km)
  Tüüp Büroo
  Korrus 6/10
  Omadused Köögimööbel, koosolekuruum, linnavaade
  Saadavus Vaba
  Parkimine Parkimine parkimismajades
  Aadress Lõõtsa 2a
  Teenused Valvur, keemiline puhastus, koristus, "Barbershop"

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …

  Hoonest lähemalt

  Eesti neurokirurgia teerajaja Ludvig Puusepa nimeline kahest 10-korruselisest tornmajast koosnev büroohoone asub Suur-Sõjamäe ja Lõõtsa tänava nurgal aadressil Lõõtsa 2A/2B.

  2007.a ehitatud suurtest klaaspindadest koosnevad kaksiktornid on valgusküllased ja avarad. Mõlema tornmaja ülemistelt korrustelt avanevad suurepärased vaated Tallinnale. Avarate vaadete vahel on hoones paiknevatele kontoriruumidele leitud erinevaid lahendusi, alates valgusküllasest avatud büroost kuni mugava kabinetisüsteemini.

  Kaht hoonet seob ühtseks tervikuks sisehoov, mis mõjub kaasaegse klaasfassaadi kõrval soojalt ja koduselt ning tagab mõnusa ülemineku välisruumist siseruumi. Puusepa A majale on väljastatud LEED Gold sertifikaat.

  8200
  ruutmeetrit üüritavat pinda
  2
  torni
  10
  korrust
  10
  minutit südalinna

  Keskkond

  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks üle 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku ligi 17 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 3. linnaga Eestis.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis.

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga

  Kogukond

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Veel samas hoones