Puusepa A maja –

Puusepa A maja
Lõõtsa 2A
359 m2 4482 € (+km) 1/10 korrus Vabanemas

  Üürile anda suurte vitriinakendega esinduslik büroo- ja teeninduspind Lõõtsa 2A hoone esimesel korrusel. Äripinnal on kokku 3 sissepääsu, üks fuajeest ja 2 eraldiseisvat tänavalt. Suurtest klaasvitriinakendest avaneb vaade linnaku lipuväljaku poole. Kontoripinnal on eraldi puhkenurk koos köögiga, kabinett ja avatud bürooala. Tualetid on ühiskasutatavad ja asuvad samal korrusel.

  Suurus 359 m2
  Hind 4482 € (+km)
  Tüüp Büroo-, kaubandus-ja teeninduspind
  Korrus 1/10
  Omadused Köögimööbel, sissepääs tänavalt, suured klaasivitriinaknad
  Saadavus Vabanemas
  Parkimine Technopolise poolt opereeritavates parkimismajades
  Aadress Lõõtsa 2A
  Teenused Vastuvõtulaud, "Barbershop", ratsavarustuse kauplus

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …

  Hoonest lähemalt

  Eesti neurokirurgia teerajaja Ludvig Puusepa nimeline kahest 10-korruselisest tornmajast koosnev büroohoone asub Suur-Sõjamäe ja Lõõtsa tänava nurgal aadressil Lõõtsa 2A/2B.

  2007.a ehitatud suurtest klaaspindadest koosnevad kaksiktornid on valgusküllased ja avarad. Mõlema tornmaja ülemistelt korrustelt avanevad suurepärased vaated Tallinnale. Avarate vaadete vahel on hoones paiknevatele kontoriruumidele leitud erinevaid lahendusi, alates valgusküllasest avatud büroost kuni mugava kabinetisüsteemini.

  Kaht hoonet seob ühtseks tervikuks sisehoov, mis mõjub kaasaegse klaasfassaadi kõrval soojalt ja koduselt ning tagab mõnusa ülemineku välisruumist siseruumi. Tööpäevadel tervitavad kaksiktornide avarates esindusfuajeedes vastuvõtuassistendid. Puusepa A majale on väljastatud LEED Gold sertifikaat.

  8200
  ruutmeetrit üüritavat pinda
  2
  torni
  10
  korrust
  10
  minutit südalinna

  Keskkond

  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks ligi 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku üle 13 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 5. linnaga Eestis.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis.

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga

  Kogukond

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Veel samas hoones

  Sarnased pinnad