Lind´i maja –

Lind´i maja
Sepapaja 6
61.7 m2 893.93 € (+km) 1/2 korrus Vabanemas

  Üürile anda esinduslik ja valgusküllane büroopind Sepapaja 6 hoones.

  RUUMIPLANEERING:
  Kontor asub hoone esimesel korrusel, vaatega põhja ja ida suunas. Tegemist on avatud bürooga, kuhu mahub kuni 6 töökohta. Tualetid on ühiskasutatavad ja asuvad samal korrusel koridori peal.

  Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

  Suurus 61.7 m2
  Hind 893.93 € (+km)
  Tüüp Kontor
  Korrus 1/2
  Omadused Avatud kontor
  Saadavus Vabanemas
  Parkimine Parkimine parkimismajades
  Aadress Sepapaja 6
  Teenused Valvur, keemiline puhastus

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …

  Hoonest lähemalt

  Sepapaja 6 on kaunis paekivist 2-korruseline hoone, mis on kantud kultuurimälestiste registrisse kui kinnismälestis. Hoone hinnanguline ehitusaeg on 1899.aasta. Tegemist on endise Dvigateli aegse keemia kesklaboriga, kus teisel korrusel asus arsti vastuvõtupunkt.

  2006.a hoone rekonstrueeriti büroohooneks ja kannab täna Eesti molekulaarbioloogia rajaja ja akadeemiku Artur Lind nime. Lind majas on ankurüürnikus talendinõustamisagentuur Fontes.

  2
  korrust
  3200+
  parkimiskohta
  1
  minut Tervisemajja
  11
  söögikohta

  Keskkond

  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks ligi 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku üle 13 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 5. linnaga Eestis.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis.

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga.

  Kogukond

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Sarnased pinnad