Lind´i maja –

Lind´i maja
Sepapaja 6
109 m2 1/2 korrus Vaba

  Üürile anda esinduslik büroopind Sepapaja 6 hoone esimesel korrusel. Kontoripinnal on eraldi nõupidamisteruum, mis mahutab 8 kuni 10 inimest. Büroo aknad avanevad põhja ja ida suunas ning mahutab kuni 13 töökohta. Tualetid on ühiskasutatavad ja asuvad samal korrusel koridori peal.

  Suurus 109 m2
  Tüüp Büroo
  Floor 1/2
  Omadused Koosolekuruum
  Saadavus Vaba
  Parkimine Technopolise poolt opereeritavates parkimismajades
  Aadress Sepapaja 6

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …

  Hoonest lähemalt

  Sepapaja 6 on kaunis paekivist 2-korruseline hoone, mis on kantud kultuurimälestiste registrisse kui kinnismälestis. Hoone hinnanguline ehitusaeg on 1899.aasta. Tegemist on endise Dvigateli aegse keemia kesklaboriga, kus teisel korrusel asus arsti vastuvõtupunkt.

  2006.a hoone rekonstrueeriti büroohooneks ja kannab täna Eesti molekulaarbioloogia rajaja ja akadeemiku Artur Lind nime. Lind majas on ankurüürnikus talendinõustamisagentuur Fontes.

  2
  korrust
  3200+
  parkimiskohta
  1
  minut Tervisemajja
  11
  söögikohta

  Keskkond

  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks ligi 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku üle 13 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 5. linnaga Eestis.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis.

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga.

  Kogukond

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Sarnased pinnad