Käisi maja –

Käisi maja
Lõõtsa 4
36.7 m2 459.25 € (+km) 2/4 korrus Vaba

  Anda üürile büroopind Lõõtsa 4 hoone 2. korrusel, mis mahutab 4 – 6 töökohta.

  Tualetid on ühiskasutatavad ja asuvad samal korrusel koridoris.

  Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

  Suurus 36.7 m2
  Hind 459.25 € (+km)
  Tüüp Kontor
  Korrus 2/4
  Omadused Avatud kontor, lift
  Saadavus Vaba
  Parkimine Technopolise poolt opereeritavates parkimismajades
  Aadress Lõõtsa 4
  Teenused Vastuvõtulaud, valvur, keemiline puhastus, koristus

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …

  Hoonest lähemalt

  Lõõtsa 4 on 1900.aastal ehitatud endise “Dvigatel” tehase hoone, kus peamiselt tehti nn täppistööd ehk toodeti väiksemaid varuosasid. Kuni 2006.aastani tegutses hoones mööblitsehh, 2006-2008 aastatel hoone rekonstrueeriti ja on täna kasutusel kui büroohoone.

  Hoone on saanud oma nime Eesti loodusõpetuse metoodika ja koolifenoloogia rajaja Johannes Käis järgi. Johannes Käis kui hariduse uuendaja innustas oma ideedega algõpetuses keskenduma lapsele ja elulähedusele.

  Hoone jaguneb 3 korpuseks ehk tiivaks. A korpuses asub Technopolise büroohotell ja B korpuses asuvad Haridus- ja Noorteameti ruumid. Hoonele on väljastatud LEED Silver sertifikaat.

  3
  tiiba
  4100
  ruutmeetri üüripinda
  4
  korrust
  1
  söögikoht

  Keskkond

  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks ligi 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku üle 13 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 5. linnaga Eestis.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis.

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga.

  Üritused

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Veel samas hoones

  Sarnased pinnad