Käisi maja –

Käisi maja
Lõõtsa 4
248 m2 2657 € (+km) 2/4 korrus Vaba

  Üürile anda köögi- ja puhkenurgaga büroopind Lõõtsa 4 hoone C korpuse teisel korrusel. Büroopinna aknad avanevad lõuna ja põhja poolde vaadetega nii suure pargi kui ka linnaku suunas. Põhja suunas asetsevad kontori tualettruum koos duširuumiga, puhkeruum koos köögiga ja kolm kabinetti ning avatud kontoriala jääb lõuna suunas. Büroopinnale mahub ca 20-24 töökohta. Sisse pääseb nii A kui ka C trepikojast, millest viimase sissepääsu juures on olemas ka lift.

  Suurus 248 m2
  Hind 2657 € (+km)
  Tüüp Kontor
  Korrus 2/4
  Omadused Köögimööbel, kabinetid, tualett, dušš
  Saadavus Vaba
  Parkimine Parkimine parkimismajades
  Aadress Lõõtsa 4
  Teenused Büroohotell, keemiline puhastus, koristus, valvur

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …

  Hoonest lähemalt

  Lõõtsa 4 on 1900.aastal ehitatud endise “Dvigatel” tehase hoone, kus peamiselt tehti nn täppistööd ehk toodeti väiksemaid varuosasid. Kuni 2006.aastani tegutses hoones mööblitsehh, 2006-2008 aastatel hoone rekonstrueeriti ja on täna kasutusel kui büroohoone.

  Hoone on saanud oma nime Eesti loodusõpetuse metoodika ja koolifenoloogia rajaja Johannes Käis järgi. Johannes Käis kui hariduse uuendaja innustas oma ideedega algõpetuses keskenduma lapsele ja elulähedusele.

  Hoone jaguneb 3 korpuseks ehk tiivaks. A korpuses asub Technopolise büroohotell ja B korpuses asuvad Haridus- ja Noorteameti ruumid. Hoonele on väljastatud LEED Silver sertifikaat.

  3
  tiiba
  4100
  ruutmeetri üüripinda
  4
  korrust
  1
  söögikoht

  Keskkond

  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks ligi 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku üle 13 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 5. linnaga Eestis.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis.

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga.

  Üritused

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Sarnased pinnad