Käisi maja –

Käisi maja
Lõõtsa 4
17.5 m2 550 € (+km) 1/3 korrus Vaba

  Üürihind sisaldab üüri, kõiki kommunaalteenuseid, sealhulgas tarbitud elektrit. Hinnas sisaldub samuti tasuta avaliku WiFi kasutamine ning üks kord nädalas puhastustusteenust. Nurkse kolmiktorni HUB-i kliendid saavad kasutada Technopolise HUBide koosolekuruume Aguri või Schmidti majas. Üürihind sisaldab 8 tundi kuus koosolekuruumide kasutamist. Lisaks pakume printimise ja paljundamise teenust vastavalt meie hinnakirjale.

  Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

  Suurus 17.5 m2
  Hind 550 € (+km)
  Tüüp Kontor
  Korrus 1/3
  Omadused Kõik hinnas!
  Saadavus Vaba
  Parkimine Parkimine parkimismajades.
  Aadress Lõõtsa 4
  Teenused Vastuvõtulaud, valvur, konverentsi ruumid

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …

  Hoonest lähemalt

  Lõõtsa 4 on 1900.aastal ehitatud endise “Dvigatel” tehase hoone, kus peamiselt tehti nn täppistööd ehk toodeti väiksemaid varuosasid. Kuni 2006.aastani tegutses hoones mööblitsehh, 2006-2008 aastatel hoone rekonstrueeriti ja on täna kasutusel kui büroohoone.

  Hoone on saanud oma nime Eesti loodusõpetuse metoodika ja koolifenoloogia rajaja Johannes Käis järgi. Johannes Käis kui hariduse uuendaja innustas oma ideedega algõpetuses keskenduma lapsele ja elulähedusele.

  Hoone jaguneb 3 korpuseks ehk tiivaks. A korpuses asub Technopolise büroohotell ja B korpuses asuvad Haridus- ja Noorteameti ruumid. Hoonele on väljastatud LEED Silver sertifikaat.

  3
  tiiba
  4100
  ruutmeetri üüripinda
  4
  korrust
  1
  söögikoht

  Keskkond

  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks ligi 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku üle 13 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 5. linnaga Eestis.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis.

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga.

  Üritused

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Veel samas hoones

  Sarnased pinnad