Käisi maja –

Käisi maja
Lõõtsa 4
37 m2 450 € (+km) 2/4 korrus Vabaneb kokkuleppel

  Üürile anda väiksem büroopind Lõõtsa 4 hoone C korpuse teisel korrusel. Büroopind vabaneb kokkuleppel praeguse üürnikuga. Büroopinna aknad avanevad lõuna suunas. C korpuse sissepääsu juures olemas lift. Büroopinnale mahub 5-6 töökohta.

  Suurus 37 m2
  Hind 450 € (+km)
  Tüüp Büroo
  Korrus 2/4
  Saadavus Vabaneb kokkuleppel
  Parkimine Technopolise poolt opereeritavates parkimismajades
  Aadress Lõõtsa 4
  Teenused Söögikoht, iluteenus

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …

  Hoonest lähemalt

  Lõõtsa 4 on 1900.aastal ehitatud endise “Dvigatel” tehase hoone, kus peamiselt tehti nn täppistööd ehk toodeti väiksemaid varuosasid. Kuni 2006.aastani tegutses hoones mööblitsehh, 2006-2008 aastatel hoone rekonstrueeriti ja on täna kasutusel kui büroohoone.

  Hoone on saanud oma nime Eesti loodusõpetuse metoodika ja koolifenoloogia rajaja Johannes Käis järgi. Johannes Käis kui hariduse uuendaja innustas oma ideedega algõpetuses keskenduma lapsele ja elulähedusele.

  Hoone jaguneb 3 korpuseks ehk tiivaks. A korpuses asub Technopolise büroohotell ja B korpuses asuvad Haridus- ja Noorteameti ruumid. Hoonele on väljastatud LEED Silver sertifikaat.

  3
  tiiba
  4100
  ruutmeetri üüripinda
  4
  korrust
  1
  söögikoht

  Keskkond

  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks ligi 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku üle 13 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 5. linnaga Eestis.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis.

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga.

  Üritused

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Veel samas hoones

  Sarnased pinnad

  • 11 m2