Schmidti maja –

Schmidti maja
Lõõtsa 5
167.5 m2 2680.32 € (+km) 7/13 korrus Vabanemas

  Üürile anda büroopind suurusega 167,52 m2, millest ca 10,67 m2 on proportsionaalne osa üldkasutatavatest pindadest. Üüripind asub Lõõtsa 5 büroohoone 7.korrusel.

  RUUMIPLANEERING:
  Kontoris on kööginurk koos köögimööbli ja -tehnikaga, eraldi nõupidamisteruum, väiksemad kabinetid ning avatud bürooala. Ruumi planeeringut on võimalik muuta kokkuleppel üürnikuga.

  Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.

  Suurus 167.5 m2
  Hind 2680.32 € (+km)
  Tüüp Kontor
  Korrus 7/13
  Omadused Paindlik büroopinna planeering, valgusküllane
  Saadavus Vabanemas
  Parkimine Parkimine parkimismajades
  Aadress Lõõtsa 5
  Teenused Keemiline puhastus, valvur, koristus

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …

  Hoonest lähemalt

  Lõõtsa 5 büroohoone on saanud nime Eesti optiku, astronoomi ja leiutaja Bernhard Schmidt´i järgi, keda on nimetatud 20.sajandi üheks silmapaistvamaks optikuks.

  13-korruselise büroohoone välisfassaadi kujundus põhineb digimustril, mis on stilistikalt innovaatilisust ja moodsat tehnoloogiat toetavas ärilinnakus kohane. Lõõtsa 5 hoone tüüpkorruseid saab kasutada ühe suure büroona või soovikorral jagatuna kuni neljaks eraldiseisvaks bürooks.

  Hoonel on keskkonnateadlikkuse ja –säästlikkusega sertifitseeritud LEED Gold sertifikaat. Lõõtsa 5 hoone on energiatõhus, kaalutud energiakasutuse klass on ”C”.

  Esimesel korrusel asuvad esinduslik ja avar fuajee, veinipood FineWine ja kohvipood CoffeCup.

  13
  maapealset korrust
  600
  ruutmeetrit päiksepaneele
  9700
  ruutmeetrit üüritavat pinda
  1
  minut Tervisemajja

  Keskkond

  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks üle 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku ligi 17 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 3. linnaga Eestis.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis.

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga.

  Kogukond

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Sarnased pinnad