Pilt puudub

Schmidti maja –

Schmidti maja
861.7 m2 12710 € (+km) 6 korrus vaba
Suurus 861.7 m2
Hind 12710 € (+km)
Tüüp Kontor
Korrus 6
Saadavus vaba

Hoonest lähemalt

Lõõtsa 5 büroohoone on saanud nime Eesti optiku, astronoomi ja leiutaja Bernhard Schmidt´i järgi, keda on nimetatud 20.sajandi üheks silmapaistvamaks optikuks.

13-korruselise büroohoone välisfassaadi kujundus põhineb digimustril, mis on stilistikalt innovaatilisust ja moodsat tehnoloogiat toetavas ärilinnakus kohane. Lõõtsa 5 hoone tüüpkorruseid saab kasutada ühe suure büroona või soovikorral jagatuna kuni neljaks eraldiseisvaks bürooks.

Hoonel on keskkonnateadlikkuse ja –säästlikkusega sertifitseeritud LEED Gold sertifikaat. Lõõtsa 5 hoone on energiatõhus, kaalutud energiakasutuse klass on ”C”.

Esimesel korrusel asuvad esinduslik ja avar fuajee, veinipood FineWine ja kohvipood CoffeCup.

13
maapealset korrust
600
ruutmeetrit päiksepaneele
9700
ruutmeetrit üüritavat pinda
1
minut Tervisemajja

Keskkond

15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks ligi 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku üle 13 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 5. linnaga Eestis.

Teenused

Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis.

Asukoht

1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga.

Kogukond

Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

Sarnased pinnad