Schmidti maja –

Schmidti maja
Lõõtsa 5
18 m2 3/13 korrus Vaba

  Pakume võimalust üürida kontsentreeritud tööks vajalik büroopind, mille juurde kuulub ühiskasutuses olev mugav puhkeala, kogu vajaliku tehnilise sisseseadega köök ning tipptasemel koosolekuruum. Fikseeritud hind sisaldab üüri, kõiki kõrvalkulusid, 1 kord nädalas puhastusteenust, 8 tundi kuus koosolekuruumi kasutamist ja 4 töökoha kontorimööblit. Tööpäevadel tervitab majja sisenevaid kliente vastuvõtulaua assistent.

  Suurus 18 m2
  Tüüp Kasvukontor
  Floor 3/13
  Omadused Büroohotell, koosolekuruum, ühisala, ühisköök, puhkeala, dušš, kontorimööbel
  Saadavus Vaba
  Parkimine Technopolise poolt opereeritavates parkimismajades
  Aadress Lõõtsa 5
  Teenused Vastuvõtulaud

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …

  Hoonest lähemalt

  Lõõtsa 5 büroohoone on saanud nime Eesti optiku, astronoomi ja leiutaja Bernhard Schmidt´i järgi, keda on nimetatud 20.sajandi üheks silmapaistvamaks optikuks.

  13-korruselise büroohoone välisfassaadi kujundus põhineb digimustril, mis on stilistikalt innovaatilisust ja moodsat tehnoloogiat toetavas ärilinnakus kohane. Lõõtsa 5 hoone tüüpkorruseid saab kasutada ühe suure büroona või soovikorral jagatuna kuni neljaks eraldiseisvaks bürooks.

  Hoonel on keskkonnateadlikkuse ja –säästlikkusega sertifitseeritud LEED Gold sertifikaat. Lõõtsa 5 hoone on energiatõhus, kaalutud energiakasutuse klass on ”C”.

  Esimesel korrusel asuvad esinduslik ja avar fuajee, veinipood FineWine ja kohvipood CoffeCup.

  13
  maapealset korrust
  600
  ruutmeetrit päiksepaneele
  9700
  ruutmeetrit üüritavat pinda
  1
  minut Tervisemajja

  Keskkond

  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks ligi 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku üle 13 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 5. linnaga Eestis.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis.

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga.

  Kogukond

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Veel samas hoones