Liwentaali maja –

Liwentaali maja
Lõõtsa 12, Tallinn
375.0 m2 5437.50 € (+km) 8 korrus vaba
  Üürile anda suurepärase vaatega kontoripind Lõõtsa 12 hoone 8. korrusel. Akendest avaneb suurepärane vaade Tallinna linnale ja Ülemiste linnakule. Kontoripinnal olemas vastuvõtuala, koosolekuruum, avar köök- puhkeala, väiksemad kabinetid, tualett ning avatud büroo alad.
  Suurus 375.0 m2
  Hind 5437.50 € (+km)
  Tüüp Kontor
  Korrus 8
  Saadavus vaba
  Aadress Lõõtsa 12, Tallinn

  Võta ühendust!

   

  Hoonest lähemalt

  Lõõtsa 12 büroohoone on saanud nime Eesti juurtega aviaatori ning lennunduse edendaja Alexandre Liwentaali järgi, kes ajalooallikate kohaselt tegi esimese 80 meetrise õhulennu isevalmistatud purilennukiga 1894.aastal. 13-korruseline hoone on valminud ja avatud 2018. aastal.

  Büroohoone välisfassaadi on kujundatud õhuliselt kärjemustrilisena, mis moodustab ümbritsevate hoonete fassaadilahendustega ühtse visuaalse terviku. Hoone peasissepääsu tähistab kahe korruse kõrguselt põhifassaadist eristuv portaal. Kõigil korrustel asuvad bürooruumid, korruse keskel asuvad liftihall ja trepikoda. Esimesel korrusel, mis asub samas tasapinnas ümbritseva maapinnaga, on eraldi sissepääsudega bürood, fuajee ja tualettruumid. Külalisi tervitab fuajees virtuaalne assistent.

  Hoone kaalutud energiatõhususklass on “C” ja on väljastatud LEED Platinum sertifikaat.

  13
  maapealset korrust
  45
  meetrit kõrge
  9100
  ruutmeetrit üüritavat pinda
  2
  lifti

  Keskkond

  15 aastat tagasi targa äri linnaks loodud Ülemiste City on täna koduks ligi 500 ettevõttele. Siin töötab, õpib ja elab kokku üle 13 000 talendi, kelle panus majandusse on kasvanud võrdväärseks 5. linnaga Eestis.

  Teenused

  Kõik vajalik on siinsamas – spordisaalid, tervise- ja iluteenused, kohvikud, restoranid, meelelahutus ning samuti auhinnatuim kaubanduskeskus kogu Baltikumis.

  Asukoht

  1 minut lennujaamast, 10 minutit südalinnast, 15 minutit sadamast. Siia on lihtne ja mugav tulla nii bussi, trammi, rongi kui jalgratta või autoga.

  Kogukond

  Kontserdid, spordivõistlused, näitused, tänavatoidu teisipäevad, seminarid, häkid, otse-ülekanded ja erinevad töötoad – meie elavas kogukonnas leidub midagi igaühele.

  Sarnased pinnad

  • 359 m2