Tagasiside | Konverents “Süda” 28.05 Aitäh, et osalesid konverentsil ning annad meile tagasisidet. Interdistsiplinaarne tervisekonverents "Süda" Interdistsiplinaarne tervisekonverents "Süda" Kas soovitaksid tervisekonverentsi "Süda" ka teistele? * 5 – Kindlasti soovitaks 4 3 2 1 – Üldse ei soovitaks Mis sulle konverentsi juures kõige rohkem meeldis? * Milline ettekanne kõnetas kõige enam? Miks? * Mis teemal võiks olla järgmine tervisekonverents? * Kuidas jäid rahule tervisekonverentsi asukohaga? * 5 – Asukoht ja ruumid väga meeldisid 4 3 2 1 – Ei jäänud üldse rahule Kuidas jäid rahule tervisekonverentsi kommunikatsiooniga? * 5 – Väga rahul 4 3 2 1 – Ei jäänud üldse rahule Kuidas jäid rahule toitlustusega? * 5 – Väga rahul 4 3 2 1 – Ei jäänud üldse rahule Kas oli midagi, mida oleks saanud paremini teha või mis jäi puudu? * Kui sul on meile lisakommentaare või soove, on need väga teretulnud. Submit If you are human, leave this field blank.