Kõik hinnas Premium klassi väikekontor!
Lõõtsa tn 8
69.00 m2 1500 € (+km) 21.74 € /m2 1 korrus
  Suurus 69.00 m2
  Hind 1500 € (+km)21.74 € /m2
  Tüüp kontor
  Korrus 1
  Aadress Lõõtsa tn 8

  Üürile anda 6 töökohaga täielikult möbleeritud väikekontor!

  2021 aastal valminud Lõõtsa 8 Ülemiste City HUB väikekontorite ala on loodud kompaktsetele meeskondadele ja kasvavatele ettevõtetele, kes ei vaja tegutsemiseks kohe suurt pinda. Privaatsed Premium klassi üüripinnad on täielikult möbleeritud ja ettevõtte kasutada on 70m2 ühisala, kus on köök, telefoniruum, istumisala ja nõupidamiste ruum. Lisaks annab HUB’i leping ligipääsu vastuvõtuassistendi teenusele ja kõigile Ülemiste City võimalustele. HUB’i klientidele pakutavad üüritingimused on paindlikud ja võimaldavad ettevõttel lihtsalt kasvada võimalusel samas hoone piires, kuid ka teistesse Ülemiste City büroohoonetesse, lepingu perioodi jooksul.

  Kuu üüris sisalduvad kõik kõrvalkulud sh. koristus 1x nädalas ja 8h koosolekuruumide kasutust.

  AGURI MAJA:
  Lõõtsa 8 aadressil asuv 10-korruseline büroohoone kannab Eesti arvutite ja informaatika Grand Old Man Ustus Aguri nime. 2008.a aastal valminud maja arhitekt on Eero Endjärv ja sisearhitekt Kristi Lents-Esnar.

  Maja arhitektuurilahenduse muudab pilkupüüdvaks monotoonsete punaste täppide jada, lintaknad ja punased vahejaotused, mis meenutavad ulmelist arvutimaailma. Bürootorni keskel asuvad liftid ja kontorid koonduvad ümber tüve, mille tulemusel saavad kõik kontorid ühtmoodi vaateid ja valgust. Lõõtsa 8 on varustatud kõigi vajalike kaasaegsete tehniliste lahendustega – turva-, side-, kliima- ja ventilatsioonisüsteemidega.

  Majja sisenedes tervitab sind avar fuajee ja vastuvõtuassistent, siin on ka sissepääs HUB väikekontorite alasse, mis on mõeldud kompaktsetele ja alustavatele ettevõtetele. Hoonesse on sissepääs tagatud kaardisüsteemiga 24/7.

  Aguri majale on väljastatud LEED Gold sertifikaat.

  ASUKOHT:
  Ülemiste City asub transpordivõimaluste tuiksoonel, mille ühel küljel on Tallinna lennujaam, teisel aga tulevane Rail Baltica terminal ja uus bussijaam. Sadam jääb linnakust vaid kümne minuti autosõidu kaugusele ja Peterburi teele ning Tartu maanteele saad keerata otse kvartalist väljudes.

  Siia saab igast linnajaost mugavalt bussiga ja ka rongiga, säästes nii linnaruumi ja loodust. Hetkel on trammiliin peatatud, kuid avatakse taas 2026 aastal.
  https://www.ulemistecity.ee/kuidas-tulla/

  LINNAKU TOITLUSTUS JA TEENUSED:
  Ülemiste Citys on 10 erinevat lõunarestorani, mis pakuvad mitmekesiseid maitseelamusi kogu maailmast. Lisaks 2 R-Kioskit ja suuremateks ostudeks Selver abc, kus on rikkalik sooja toidu ja salati lett. Linnakus on ka spordiklubi, suurel hulgal rattaparklaid ja laialt ilu- ja vaba aja teenuseid ning kaunid pargid, kus lõõgastuda või lõunat süüa. Lühikese jalutuskäigu kaugusele jääv Ülemiste keskus pakub veel lisaks laia valikut restorane, poode ja teenuseid.

  MUGAV PARKIMINE:
  Ülemiste City autoparklad mahutavad kokku üle 3300 sõiduauto ja parkimiskoht ei jää kontorihoonest kaugemale kui 150m. Üüripinna parkimine on lahendatud parkimismajades ja soovitav tasuliste parkimiskohtade arv lisatakse üürihinnale. Lisaks parkimismajadele, kus külalisel on 1h tasuta parkimist on linnakus ka suured väliparklad, kus külalistele on parkimine parkimiskellaga 2h tasuta.

  TUGITEENUSED:
  Uue asukohaga, kaasneb tavaliselt palju sekeldusi, kes koristab kontorit, kes aitab sisekujundusega, kes lööb naela seina või kus saab käia poes, juuksuris või spordiklubis. Ülemiste linnakus oleme need probleemid lahendanud sinu eest.

  Ülemiste City hoonetes on olemas: konverentsi ja koosolekuruumid koos toitlustusega; vastuvõtulaua assistendid, kes tervitavad külalisi ja aitavad murede korral; koristus-, ja hooldusteenus koos meistrimehega; LED ekraanid, selleks et saaksid oma ettevõtte teha nähtavaks ja kaasata uusi kliente; riietus-, ja dušši ruumid sportlikuks eluviisi toetamiseks; hulgaliselt turvalisi rattaparklaid, samuti ka sisekujundaja, et kontori ülesehitus toetaks tööstiili. Kõike seda ikka selleks, et saaksid tegeleda oma tähtsate tööülesannetega ja kontor oleks täpselt sellise ülesehitusega nagu sinu ettevõttel vaja.

  VISIOONIGA LINN:
  Ülemiste City on rahvusvaheline ja mitmekesine keskkond, mille keskmes on talentidele loodud teadmispõhise töö-, arengu- ja elukeskkonna arendamine, mis toetab iga kogukonna liikme konkurentsivõimet maailmas, meelitab lahkunud talendid tagasi koju ning inspireerib uute ärimudelite teket. Ülemiste City on ühtselt hingav tervik, mis pakub inspireerivat keskkonda meie helgetele peadele ja loob samas viljaka kasvulava tuleviku tegijatele ja innovaatoritele.

  Ülemiste City näol on ajaloolisele tööstuspiirkonnale antud uus elu ja hingamine. Siin paiknevad kõrvuti 19. sajandi tööstusarhitektuur ja modernne linnaruum, mis on kasvatanud Ülemiste City Baltimaade suurimaks ja kõige kiiremini kasvavaks ärilinnakuks.

  ARENDAJA:
  Mainor Ülemiste, Eesti suurim ärikinnisvara arendaja, on pika ajalooga Mainor Grupi tütarettevõte. Mainor Ülemiste põhitegevus on Baltimaade suurima ärilinnaku, rahvusvahelise haardega atraktiivse ja teadmispõhise Ülemiste City arendamine.

  Linnaku 30-l hektaril on välja ehitatud 167 000 ruutmeetrit üüritavat büroopinda, kus tegutseb kokku ligi 500 erineva suurusega ettevõtet. Ülemiste City rahvusvaheline kogukond kasvab aasta-aastalt – tänaseks töötab, õpib või elab linnakus ligi 17 000 talenti.

  KOGUKOND:
  Aastas toimub Ülemiste Citys üle 100 erineva sündmuse – konverentsid, kontserdid, spordiüritused, näitused, peod, häkid, seminarid, live-ülekanded, töötoad ning palju muud põnevat. Populaarseimad iga-aastased sündmuse on Business Triathlon, Kogukonnapäev, Business Breakfast, Tervisekuu ja Tänavatoidupäevad.

  2024 aastal kutsuti ellu Ülemiste City kogukonnafond, mis võimaldab üheskoos kiiremini eesmärke täita ja linnaku talentidel linnaku arengus kaasa rääkida ja ise osaleda. Meie kogukonna liikmete jaoks on loodud turundus ja HR võrgustikud, mis käivad koos pea igakuiselt.

  Iga talent peab kasvama ja avastama oma tõelist potentsiaali. Meie Ülesanne on seda võimaldada! Kui olla osa kogukonnast, lüüa kaasa uute tehnoloogiate testimisel või rohelisema tuleviku loomisel, siis see kogukond on Sulle!

  Vaata lisaks: https://www.ulemistecity.ee/

  Kontakt

  Võta ühendust!

   

  Kaarti laaditakse …