Jeti jäähall

Jeti Jäähall

Jeti jäähall on unikaalne ehitis kogu Balti regioonis ja põhjamaades. Tööstuslikus keskkonnas asuv Jeti jäähall võlub oma eksootilisuse ja ajaloolilusega.

Meie juures on tore kõigil, pakume erinevaid võimalusi kõigile lustimiseks.

Uisudisko: Kui kõik kohad on juba igavaks „hängitud”, pakub Jeti jäähalli uisudisko elamust, mille sarnast mujalt ei leia. Tantsusaalidest tuttavate prožektoritega värviliseks toonitud jääl saab muusika saatel välja elada nii oma argipäevapinged kui ka lapsepõlveunistused. Uisudisko sobib kõigile, nii alustajatele kui ka juba uisutehnika valdajatele. Tants uiskudel annab hea füüsilise koormuse, aitab märkamatult lihvida uisutamisoskusi, loob mõnusa enesetunde ja emotsiooni. Sellise tantsusaali leiab vaid Jeti jäähallist!

Laste sünnipäevad saab meeleoluka ja aktiivse sünnipäevapaketi abil end jääl korralikult välja rahmeldada ning seejärel maitsvat torti ja jooki nautida. Peljata ei tasu ka neil, kes pole varem uisutamisega kokku puutunud – turvalise esmakogemuse saamiseks on meil olemas spetsiaalsed lastele mõeldud liikumistoed ja kiivrid.

Hokiüritusteks oleme loonud Jeti jäähallis kõik tingimused selleks, et saaksid oma ettevõttes esitada väljakutse kolleegidele või hoopis konkurentidele väljastpoolt maja ning teha selgeks parim meeskond eheda ja ausa hokilahingu käigus.
Meie poolt on täismõõtmetes hokiväljak ning korralik mänguvarustus alates uiskudest kuni kaitsmete, kiivri ja hokikepini. Kõige peale saab tõmmata kuulsa hokimängija vormi ning uisutada jääle tõelise profina! Instruktor aitab hokivarustust selga panna, valmistab meeskonnad ette eesootavaks matšiks (ohutus, soojendus, reeglid, strateegia) ning ohjab mängu kulgu kohtunikuna jääl.

Lahtioleku aegu kontrolli Jeti jäähalli kodulehelt.

Jeti jäähall
Jeti jäähall
Jeti jäähall
Jeti jäähall

  Asukoht

  Suur-Sõjamäe 14b

  Avatud

  E
  Suletud
  T–P
  11–21
  Koduleht

  Kaarti laaditakse …

  Vaata lisaks